Wpis z mikrobloga

A tak generalnie szkoda bo p0lska to sahara pod względem takiego contentu, była 10/10 i walikoniom serwowała contencik za friko. Spierdom ciężko dogodzić XD


@wlazlkoteknaplotek: Właśnie ostatnio zastanawiałem co jest przyczyną tego, że różowe które się rozbierają są tutaj tak dojeżdżane. Pierwsze co mi przyszło do głowy to fakt, że s--s nadal jest u nas nieco tematem tabu przez katolskie korzenie. Ale uważam też, że samo to w jaki sposób wykop jest zaprojektowany ma spory wpływ. Bo na wykopie na mirko jak coś się dobrze wyplusuje to pojawia się to w gorących i widzą to WSZYSCY, do czasu aż np. danego tagu nie zablokują (a wiemy jak to tutaj jest z tagami). Cały content tego portalu jest wrzucony jakby do jednego gara i to sprawia, że opinie są skrajne - jedni się zachwycają, inni tego nie chcą widzieć i są na tyle p----------i, że stalkują te różowe w realu. Ok, ktoś powie - może zablokować tag albo użytkownika. No tylko, że zanim to zrobi zobaczy ten content chcąc bądź nie.

Na reddicie to wygląda inaczej, to tam masz subreddity i wszystko jest elegancko posortowane i odseparowane, i jak chcesz coś zobaczyć to musisz wykonać, nazwijmy to pewne czynności żeby trafić na jakiś content. Chcesz obejrzeć anime? Musisz wyszukać "anime" subreddita i dopiero tam przeglądać. Chcesz c--e? też musisz odszukać subreddit gdzie takie treści są dozwolone. I na takich subredditach zobaczysz też pieroga bez problemu, bo niby czemu nie skoro akurat dany dział jest do tego właśnie przeznaczony. A na wykopie musisz jak upośledzeniec pisać "dej bez krecika", bo admini z jakiegoś tylko sobie znanego powodu uznali, że pokazać cyca jest ok, ale pieroga już nie ( ͡°
  • Odpowiedz
Chwalicie się czy żalicie? Nie wiem z jakich powodów to robiła, ale naprawdę co za debile takich ludzi stalkują i udostępniają ich tożsamość? Robiła ona komuś tym krzywdę? Wątpię, a wręcz przeciwnie, pewnie dla sporu osób było to coś fajnego. A i tak ludzie uznają że to super zabawa niszczyć komuś zycie
  • Odpowiedz