Wpis z mikrobloga

Witam szefy. Obstawiam, że ktoś tutaj ogarnia sprawę. Grałem swojego czasu w Genshina, ale stawiałem od nowa kompa i pewnie zapomniałbym o tej grze, gdyby nie parę koleżanek i kolegów, którzy w to grali. Chciałem wrócić do nich gierczyć, ale po instalacji gry przy 90% na launcherze wyskakuje mi "Game files verification error. Select "Retry" to try again." Możliwe, że ktoś już tutaj pisał o tym, ale chciałbym się teraz samemu popytać mistrzów informatyki z wypoku. Wie ktoś co zrobić z tym? Próbowałem parę razy, bawiłem się z wykluczeniami w firewallu i nawet zabawy z IP jak Pan Indianiec powiedział. Niestety nie mogłem pobrać plików z żadnej stronki bo jak mi ma 10h pobierać przy moim domku.net to wolę już chyba makarenę zatańczyć w lidze (jak wiadomo pobieranie z przeglądarki jest milion razy dłuższe niż z jakiegoś steama albo innego dysku google.) Więc... Pomoże ktoś? Mogę wysłać zdjęcia łapek psa jeśli mi ktoś pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#genshinimpact
  • 3
@Idaho59: Problem w tym, że stawiam świeżaka od 0, więc nie mam takiej opcji nawet. Pewnie jakbym miał wcześniej update 2.7 to bym miał tą opcję, ale jak pisałem. Pobieram od 0 bez wcześniejszego pobierania gry po reboocie systemu ()