Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA AKTORSKA - EDYCJA 1!

Tag do obserwacji lub czarnolistowania: #mirkoserial
WYNIKI: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lB5Mibb9dIyMa8kJXzzA8USzFSlc-fV-DJB8bYbM-7w/

Zasady: Tym razem ocenimy żyjących aktorów. W ankietach głosujemy na najlepszego naszym zdaniem aktora, uwzględniając całokształt jego kariery. Głosowania trwają nie krócej niż 24 godziny.

GŁOSOWANIE W KOMENTARZACH!

Podoba Ci się co robię? Postaw mi kawę (buycoffee.to/mateusz). Pamiętajcie o plusiku dla zasięgu! Dziękuję! Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #seriale #filmy
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA AKTORSKA - EDYCJA 1!

Tag do obserwacji lub czarno...

źródło: comment_1659170869z5qLwUfplTbs7ht5DQWhO8.jpg

Pobierz
  • 34
Może to nie jest popularna opinia, ale imo Hopkins wcale nie jest jakimś wybitnym aktorem. Ma dwa rodzaje postaci - dziadek intelektualista oraz dziadek intelektualista i psychopata. Ewentualnie coś pomiędzy. Wiecznie ta sama mina jakby miał powiedzieć coś w stylu "cóż, młody człowieku, opowiem ci historię" i w sumie często jest scena, że coś takiego mówi.

Brad Pitt jest lepszy. Robi większość filmów w których gra. Pitt z "Troi" i Pitt z
@zielonzielon: Zagłosowałem na Hopkinsa, ale coś jest w tym co napisałeś. Chociaż możliwe, że to dlatego (przynajmniej w moim przypadku), że w zasadzie nie widziałem starszego filmu z Hopkinsem niż Milczenie Owiec, a tam już miał ponad 50 lat (był jeszcze Człowiek Słoń, ale słabo pamiętam jego rolę w tej produkcji). Nie wiem jakie role Anthony grywał w młodości, z Pittem natomiast widziałem o wiele więcej filmów i tak jak piszesz,
@sk131: Trzeba sobie postawić pytanie - co to znaczy być dobrym aktorem. Według mnie być dobrym aktorem to znaczy być plastyczną formą. Plastyczna forma zmienia swoje kształty w ten sposób, żeby grana postać zmieściła się w niej całkowicie. To byłby ideał aktora. I w tej teorii nie ma za dużo miejsca na osobistą charyzmę. Własnie wrecz przeciwnie - powinno się abstrahować od własnej postaci na korzyść granej postaci.

Natomiast istnieje kategoria