Wpis z mikrobloga

Szukam firmy w Krakowie, Wieliczce (bądź okolicach), która jednocześnie zajmuje się kompleksowym myciem samochodu od wewnątrz (w tym pranie tapicerki, czyszczenie podbitki), jak i detailingiem z zewnątrz (głównie porządne umycie, wosk + ewentualnie jednoetapowe polerowanie).

Znacie jedną firmę, która coś takiego robi? A może właśnie lepiej oddać najpierw auto firmie, która skupia się na wnętrzu (np. dekaczyszczenie.pl) i innej firmie, które zajmuje się lakierem?

Choć wiem, że trzeba nastawić się na wydanie pewnie z 1000 zł, to nie chciałbym zapłacić jak za zboże, więc jak macie coś sprawdzonego w fajnych cenach to dajcie znać :)

#krakow #motoryzacja #detailing
  • 2
@skromny_chlopak: 1000 to takie kompleksowe mycie bo rozumiem, że chodzi o mycie łącznie w yciąganiem foteli praniem tapicerki, a nie tylko odkurzenie i wyplakowanie. Na Twoim miejscu poszukałbym kilku firm i poprosił o ofertę co robią i w jakiej cenie i wybrał tę, która Ci odpowiada. Myślę, że rozstrzał cenowy będzie spory, ale pewnie i to co wchodzi w skłąd takiej usługi więc będziesz mógł sobie to przemyśleć.
@pro_ceed_GT: Tak jest, kupiłem fajny samochód od strony mechanicznej czy wyposażenia, ale właściciel przez 4 lata nie zrobił nic, co wychodziłoby ponad okazjonalne przetarcie kurzy czy wytrzepanie dywaników, stąd też "na dobry początek" chciałbym wyprać tapicerkę, podłogi, czy usunąć drobne plamki na podsufitce. Chyba tak jak mówisz, napiszę do kilku firm z prośbą o ofertę i wybiorę.