Wpis z mikrobloga

Krótkie podsumowanie ostatniego miesiąca/dwóch miesięcy na wykopie:

1. Mikroblog jest miejscem, gdzie #tfwngf sprzedają swoje #coolstory (chyba) za plusy jak to zostali olani ciepłym moczem przez jakiegoś #rozowypasek w kościele/kawiarni/na rynku/w szkole/pracy itd.

1. 1. Równie popularne są #coolstory typu: "Jestem z dziewczyną od 2 lat, przez ostatnie 2-3 miesiące często spotyka się z jej "tylko przyjacielem", chyba mnie zdradza". Zmieńcie formę, czas związku, czas spotkań i macie wszystko.

1. 2. Czasami zdarzają się #coolstory jak to #niebieskipasek w końcu się przełamał i zaprosił jakiegoś #rozowypasek na spotkanie. O dziwo zgodziła się, ale pewnie i tak zanudzi ją opowiadaniami o zaawansowanej strukturze wszechświata, fizyce, komputerach czy nowym xboxie.

1. 3. Nawałnica wpisów typu: "Kto ...... 1. Ja" i komentarzy, w których jest tylko spoiler a w nim jakże szlachetne: " Usuń konto". No błagam, Przecież to już dawno przestało być śmieszne.

1. 4. Kolejnym dnem jest żebranie o plusy. "Kto ma dzisiaj urodziny i spędza je na mirko? 1. Ten przegryw. Proszę o zawieszone plusy". No użytkownicy, opanujcie się. To, że ktoś jest takim #przegryw, że urodziny spędza na mikroblogu bo nie ma z kim tego świętować nie jest żadnym powodem do dumy. To powinien być moment w którym powinieneś ruszyć swój tyłek sprzed wgniecionego fotela, wyjść z domu i poznać kilka osób, a na pewno nie jest to okoliczność, by chwalić się tym na prawo i lewo.

1. 5. Treści ciekawe oczywiście giną w czeluściach mirko.

1. 6. A, no i zapomniałbym o kryptowalutach. BitCoin jest ciekawy, ale reszta powstała jak grzyby po deszczu(i pewnie równie szybko upadnie), a mirko bez dodania na czarną listę tych wszystkich tagów jest po prostu nie do czytania.

2. Główna i wykopalisko zmienia się w personalną armię do wyśledzenia złodziei, sprawców włamań, pobić, napadów itp. bo "polska policja jest nieudolna i trzeba ratować się wykopefektem". Ok, nic do tego nie mam, chętnie też komuś pomogę jeżeli dam radę, no ale kurde. Nie przesadzamy/cie? Regularnie praktycznie raz w tygodniu na głównej ląduje znalezisko w którym wykop robi za osobistego detektywa. Ludzie, nie bądźcie ślepi. Sytuacja w kraju się pogarsza, obniża się standard życia - naturalnymi konsekwencjami tego jest wzrost przestępczości. Zadbajcie w końcu o własne rzeczy. Historia, w której ktoś ukradł firmie ciężarówkę i rzekomo posłużył się podrobionymi papierami, dzięki czemu wszedł na teren zakładu. Ile Wy osób zatrudniacie, że dozorca nikogo nie zna? 200? 300? No bez przesady. To już jest serious business

2. 1. Baza danych znalezisk zaczyna robić za spis "dobrych" i "złych" sprzedawców z Allegro

2. 2. Nie można też zapomnieć o pojedynczych filmikach i kompilacjach niesamowitych zdarzeń z Rosji, które już nikogo nie zaskakują.

2. 3. Szczyt żenady został osiągnięty w momencie, kiedyś ktoś wrzucił znalezisko o tytule "aaa...", opisie "bbb...." i odnośniku do google.pl. To, że ktoś to wrzucił to mnie nawet nie zdziwiło, ale to, że znalezisko weszło na główną(chyba nawet z płomykiem i ma ponad 1000wykopów) jest tragiczne.

2. 4. Dawno nie widziałem już na prawdę interesującego znaleziska. Są ciekawe, ale jedynie ciekawe. Nie wspomnę już nawet o AMA z jakąś interesującą postacią, bo takiego to już daaawno nie było


O, przepraszam. Pojawiło się jakiś czas temu AMA z kimś, kogo co najmniej połowa wykopu nie zna, a na koniec okazało się, że prawdopodobnie AMA nie było prowadzone przez tę osobę, a przez kogoś kto się podszywał.


Podsumowując: Jeszcze zanim zarejestrowałem się na wykopie to jakoś wszystko miało ręce i nogi. Można było znaleźć wiele interesujących informacji, a teraz? Są dni, że przescrolluję całą główną i nie otworzę ani jednego znaleziska.

Dokąd zmierzasz wykopie?

#gorzkiezale #gorzkiezaletroche #podsumowanie #coztymwykopem #ratujciewykop
  • 11
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Tutaj #toplista roku 2013:

"10. "masz +, nie #!$%@? tego"

9. "taguj to gówno"

8. "ryby i zieloni głosu nie mają"

7. "a zieloni dupa cicho"

6. "co ten/ta ... to ja nawet nie"

5. "nawet mi was nie żal"

4. "KTO (coś tam coś tam)... 1. JA"

3. "atencja" - we wszystkich możliwych formach

2. "mirko/wypok" - we wszystkich możliwych formach

1. "usuń konto"

Wyróżnienie (bo to nie tekst):
@Wyrewolwerowanyrewolwer:

#!$%@? trochę nad wyraz XD sorry. .

Mirko to twój mikroblog. Czytasz resztę bo możesz. To nie ma mieć merytorycznego bogactwa dla duszy i ciała #!$%@?.

Tu się smieszkuje do potęgi.

Czasami się pomaga, dowiaduje czegoś. Po to są tagi.

Główną i wykopalisko ryba juz dawno wieje. Także #!$%@? XD reddit