Wpis z mikrobloga

  • 630
@Sultanat_Muszelki czekaj czekaj, jak druga klatka to mało prawdopodobne, że jest tam mieszkanie o numerze 3. Przypuśćmy że w pierwszej klatce jest też pierwsze piętro to byłby przynajmniej 4 mieszkania, jeżeli są po dwa na piętrze, czyli w drugiej klatce to będzie numer 7 albo 8, a to tylko jeśli w klatce byłby tylko parter i jedno piętro. Nie wiem (ʘʘ)
kecyc - @Sultanat_Muszelki czekaj czekaj, jak druga klatka to mało prawdopodobne, że ...

źródło: comment_1659074092rN8YImy4KJjqeotzQ3QDC1.jpg

Pobierz
@kecyc

@Sultanat_Muszelki czekaj czekaj, jak druga klatka to mało prawdopodobne, że jest tam mieszkanie o numerze 3. Przypuśćmy że w pierwszej klatce jest też pierwsze piętro to byłby przynajmniej 4 mieszkania, jeżeli są po dwa na piętrze, czyli w drugiej klatce to będzie numer 7 albo 8, a to tylko jeśli w klatce byłby tylko parter i jedno piętro. Nie wiem (ʘʘ)


Niby coś w tym jest. Ale
@zwodek czyli autor musiałby mieszkać w takim posranym bloku w który dobudowali klatkę z lewej strony i wtedy druga klatka byłaby tą pierwszą kiedyś, gdzie ludzie nie zgodzili się na zmianę numeracji, chyba dobrze zrozumiałem?