Wpis z mikrobloga

@JaFracek: a czego ty oczekujesz? xD większość ludzi nie ma do niczego predyspozycji i nigdy niczego nie osiągnie, więc chciałaby po prostu żyć w spokoju xD

a ty, jako głos CZEBA PRACOWAĆ ŻBY MIEĆ PINIONSZKI, co masz z tej pracy poza zmarnowanym czasem? xD w najlepszym wypadku jakieś hobby, w którym i tak jesteś przeciętny, bo nie masz czasu się mu w pełni poświęcić xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Im_from_alaska: rodzinę z którą mogę przeżywać wspólne życie, cieszyć się nim, podróżować i poznawać świat. Mogę wyjść z kumplami do pubu, na podwójna randkę do escape roomu. Pracuje i uważam się za czlowieka szczęśliwego, więc nie oceniaj mnie swoją miarą. Świat oferuje multum możliwości i jeśli ktoś chce może z niego czerpać. Jeśli ktoś chce je przeżyć w piwnicy waląc konia i grając w gry komputerowe to droga wolna, nic mi
@12lat25cm: przeca niedziela jest najbardziej #!$%@? dniem tygodnia, nawet pomimo że wolne. No chyba że poniedziałek jest wolny i cała niedziela najebka ¯\_(ツ)_/¯
@AgentGRU: @JaFracek: Problem z Wami jest taki, że patrzycie na to z perspektywy normika. O ile zgodzę się, że raczej nikt na zdrowy na umyśle nie zazdrości kalece renty, bo, jak słusznie zauważyliście, jego choroba wyklucza go z życia społecznego, tak przecież... przegrywy również go nie posiadają, również tak naprawdę nie żyją. Ich "pech" jest taki, że nie mają schorzeń kwalifikujących się na rentę, ale mają inne lekkie zaburzenia lub
życie to nie tylko kasa, mam nadzieję że Ci którzy tak uważają kiedyś się o tym przekonają.


@JaFracek: Jak to było w słynnym polskim filmie: "pieniądze to nie wszystko, ale wszystko bez pieniędzy to..."
Więc widzisz sam. Bez pieniędzy nie będziesz miał niczego (chyba, że ktoś Cię utrzymuje): zdrowia,rodziny, hobby, wycieczek, mieszkania, samochodu, wyjśc do restauracji itd.
podpowiem ci ze wszystkie te rzeczy możesz mieć za pieniądze które normalny człowiek zarabia


@AgentGRU: tak, i na reszte nie starczy hajsu xd Mieszkanie 2k z opłatami opłaty za telefon, internet itp. a to wszystkoprzyz arobkach 3k. Na jedzenie w sumie starczy. Dużo chleba, latem owoce z działek i dużo wody z kranu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
rodzinę z którą mogę przeżywać wspólne życie, cieszyć się nim, podróżować i poznawać świat. Mogę wyjść z kumplami do pubu, na podwójna randkę do escape roomu. Pracuje i uważam się za czlowieka szczęśliwego, więc nie oceniaj mnie swoją miarą.

@JaFracek: Tylko Ty mówisz z perspektywy człowieka który (sądzac po opisie) zarabia sporo. Wiele osób które mówią o NEEcie to osoby, które nie mają szans na takie zarobki więc nie oceniaj ich
@12lat25cm: Sam tak neetowałem niemal 2 lata w 2007-09, a utrzymywałem się z grania w Metina i handlowania yangami i itemami na allegro, kasa była z tego naprawdę niezła jak na tamte czasy. Miło wspominam
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Niebadzlosiem: @JaFracek: @AgentGRU: typowe myślenie niewolnika, haytfu. Każdy z nas pracuje/zapoerdala by mieć pieniądze na życie, wydatki. Trzeba być masochista albo jakimś zjebem by czerpać przyjemność z pracy. No dziwne, że chłopaki z tagu pragną jedynie spokojnego życia bez tego całego wyścigu szczurów. Zajebiste życie jak trzeba poświęcać ponad 1/3 dnia (dojazd, przygotowanie się) by zarobić kilka tysięcy, a potem i tak na nic człowieka nie stać. Hatfu na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szczuroskoczek_: zarabiam średnio, większość rzeczy które wymieniłem nie kosztują wiele. Można zwiedzać Karaiby z pokładu jachtu lub Norwegię z plecakiem. U mnie częściej były to wycieczki budżetowe, które cieszyły mnie tak samo lub bardziej.

Tak zdaje sobie sprawę że niektórzy zarabiają tylko tyle by przeżyć, ale duża część osób z tego tagu ma/miałaby możliwość znalezienie pracy, która pozwala coś zaoszczędzić i wydać na przyjemności.

@Szczuroskoczek_: nigdy nie mówiłem że pieniądze
@JaFracek: na to co opisałeś wcześniej i tak potrzeba sporo kasy w polsce. I nie, osoby z tego tagu nie mają na to szans poza osobami co dostaną się do tego mitycznego IT.

A czasu na wycieczki nie będzie bo co zrobisz przez 2 tygodnie urlopu w roku?
Każdy z nas pracuje/zapoerdala by mieć pieniądze na życie, wydatki. Trzeba być masochista albo jakimś zjebem by czerpać przyjemność z pracy. No dziwne, że chłopaki z tagu pragną jedynie spokojnego życia bez tego całego wyścigu szczurów. Zajebiste życie jak trzeba poświęcać ponad 1/3 dnia (dojazd, przygotowanie się) by zarobić kilka tysięcy, a potem i tak na nic człowieka nie stać. Hatfu na was


@NL_5: jak neetujesz za swoje nic mi do