Wpis z mikrobloga

Wspierając Ukrainę oraz osoby za nią walczące bronimy naszej własnej Ojczyzny. Ukraińcy dzisiaj walczą za naszą wolność powstrzymując ruską dzicz przed jej imperialnymi zakusami. Broń, którą wysyłamy walczącej Ukrainie jest wykorzystywana do celu, dla którego została stworzona - obrony i walki z najeźdźcą. Im więcej oręża przekażemy naszym sąsiadom tym lepiej. Każdy pocisk jest kolejnym gwoździkiem do trumny terrorystów, bandytów i zbrodniarzy z Rosji, których zachowanie niczym nie różni się od tego, które demonstrowała sowiecka dzicz ponad pół wieku temu.

Bardzo podoba mi się to, co robi Pan Major WP Jabłonowski. Z informacji dostępnych na Wykopie wynika, że jest to patriota i człowiek honoru, który pokazuje ogromne serce i wolę walki z rosyjskimi najeźdźcami. Postanowiłem w związku z tym wesprzeć grupę "Rodacy Kamraci" drobną wpłatą na rzecz ich działalności do czego zachęcam też innych Użytkowników. Każdy z nas powinien wspierać organizacje poza rządowe, których członkowie niosą realną pomoc w postaci chociażby siły żywej - to rzecz szalenie istotna, bez której nie uda się wygrać wojny.

Obowiązkiem każdego z nas jest udzielenie Ukrainie oraz jej obywatelom wszelkiej możliwej pomocy. Jako Naród pokazaliśmy, że jesteśmy wyjątkowi bo potrafimy zapomnieć o historycznych zaszłościach na rzecz niesienia pomocy - nie tylko militarnej, ale i humanitarnej. Żaden kraj na świecie nie przyjął tak ogromnej ilości uchodźców wojennych jak Polska i Polacy (dla jasności - pomoc nieśli obywatele, a nie rząd) z czego możemy być wyjątkowo dumni. Skala pomocy jaką udzielamy jest bez precedensu w historii

Cieszę się, że osób, które niosą bezinteresowną pomoc Ukrainie i Ukraińcom jest tak wiele. Cieszy mnie również reakcja Ukrainy i jej obywateli na tę naszą pomoc - serce roście gdy słyszę od nich, że Polska to siostra Ukrainy, a Polacy to bracia, którzy mimo wspomnianej trudnej historii wznieśli się na wyżyny humanitaryzmu i niosą nieustającą pomoc. My dokładnie wiemy co to walka o wolność, nasi dziadowie walczyli zarówno z sowiecką jak i niemiecką (nazistowską) dziczą - mamy w genach zakodowane udzielanie wsparcia temu, kto przeciwstawia się agresji.

#ukraina #wojna #rodacykamraci #major #jablonowski
Garvox - Wspierając Ukrainę oraz osoby za nią walczące bronimy naszej własnej Ojczyzn...

źródło: comment_165901834767n9vFWJQFaNhIYDxHqTcl.jpg

Pobierz