Wpis z mikrobloga

Hej ( ͡° ͜ʖ ͡°) wybieram się w sierpniu jak co roku pod namiot w Bieszczady ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak jeździłem solo wystarczyła mi karimata. Stety teraz mam różowego i dostałem jasne instrukcje ze standard w namiocie ma być podniesiony. Znajomy zasugerował mi materac wojskowy na papierze 5 cm grubości wiec powinno być wygodnie dla różowej.

Czy macie jakieś doświadczenia z materacami wojskowymi? Wiem ze jest dużo podróbek w necie o nazwie replika ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy te materace w necie po 130-180 zł są niewarte uwagi?

#turystyka #trekking #bieszczady #namiot #materac
dzester - Hej ( ͡° ͜ʖ ͡°) wybieram się w sierpniu jak co roku pod namiot w Bieszczady...

źródło: comment_1659001436GGnEC1QDGTj2uPoeAr0YWU.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@dzester: Forclaz MT500 air XL - 195 x 60 Co prawda 229zł, chociaż jeszcze w tamtym roku był za 169 ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeśli możesz dopłacić te 50zł to polecam. Malutki - jest wielkości 1l butelki, bardzo szybko się pompuje, 600g więc waga tez jest spoko. Oprócz tego decathlonowa gwarancja. Bardzo popularny model i sporo ludzi je posiada.
  • Odpowiedz
@flookir: kupiliśmy rok temu dwie sztuki. Kilka razy użyte, z jednego w ciągu nocy powoli spada powietrze.
Niemniej świetna opcja na wypad plecakowy / rowerowy z sakwami, bo materac zajmuje mało miejsca, a poza tym do napompowania nie jest potrzebna pompka, tylko płuca XD (ale szybko idzie).

Na wyjazdy autem wystarczy "granatowy materac", o którym napisał @boguslaw-pomietlo
Taki też mamy (o ten). I wystarczy pompka ręczna / nożna,
  • Odpowiedz