Wpis z mikrobloga

Z bartosiakiem tez sie pogodzi. Zobaczycie. Hajs sie musi zgadzać. Wolski sie nie obraza bo pewnie napierala ma na niego jakies wiadomosci co pisali sobie albo rozmawiali o zychowowiczy per "glupi" "dziecinny" prywatnie oczywiście. Ale dla napieraly jak widac nie ma czegos takiego jak prywatność bo juz nawet raz powiedzial w filmie ze tak o nim wolski powiedzial. Bo to patriota jest,wszystko dla kraju... Za duzo chajs tu kazdy kreci. napierala z zazdrosci (o hajs,fejm. Bo mu przez 10 lat przebieranek gowno wyszlo)robil dramy miedzy wolskim a zychowiczem. Wolski wie ze zrobil blad zadajac sie z napieralą,ale jest za pozno. Pozwolil my byc czescia interesu nieswiadomie. wystepujac u niego. To sa ludzie bez honoru ja bastuje. Bawcie sie dalej dzieci.

#napierala #wolski #bartosiak #zychowicz
  • 11
@czokobons: napierala patriota walczyl z bartosiakiem, pozniej dorzucił zychowicza. Przedwczoraj wolskiego. A dzisiaj samego siebie.

Ja z walcze z nimi wszystkimi. Bo mnie boli. Bo to fałszywce i manipilanci bez godnosci. "Mowie jak jest" (teraz uslysze ze jestem trolem kolonki? )

Pisze to dlatego "bo ja ku*wa kocham ten kraj"
Hahahaha

Dobra to byl moj ostatni post wiecej sie nie dam sprowokować