Wpis z mikrobloga

Skąd taki ostracyzm społeczny wobec ludzi noszących maski w przestrzeni publicznej?

Jestem świeżo po covidzie, dwa dni temu miałem jeszcze objawy. Wczoraj wyszedłem do sklepu wiec założyłem maskę bo istnieje jakieś prawdopodobieństwo że mógłbym kogoś zakazić. Mi maska nie przeszkadza a szkoda by było komuś zepsuć urlop covidem. W ciągu godziny usłyszałem:
- że jestem paranoikiem
- że telewizja wyprała mi mózg
- żebym zdjął tę szmatę i poszedł do psychiatry
Niemego kręcenia głową czy „ja #!$%@?ę” pod nosem (ale tak żebym słyszał) nawet nie liczyłem.

Ludzie, co wam przeszkadza że ktoś inny nosi sobie maskę dla spokojnego sumienia żeby nie zarazić innych?

#koronawirus #covid19 #maseczki
  • 38
Kompletnie nie rozumiem #!$%@? się w to co kto robi i komentowania tego, dopóki nie krzywdzi innych ludzi, a żeby czepiać się, że ktoś chory chodzi w maseczce, co oznacza tylko tyle, że zależy mu na ludziach dookoła, niezależnie czy ta maseczka działa, czy nie, to serio trzeba mieć wyprany mózg dokładnie tak samo, jak dostając covidowej paranoi, tylko w drugą stronę.
tak, nie ma to jak porównać aerozol o średnicy cząsteczki 2.5 mikrometra i który się długo unosi w powietrzu, do kropelek śliny które wypluwasz mówiąc czy nawet oddychając xD


ale Ty ogarniasz że maseczki chirurgiczne mają 1 cm szparę pod oczami i jeszcze większe szpary na policzkach? i tymi szparami wywalasz wszystko co wydychasz? pod zwiększonym ciśnieniem, a ty mi tu o mikronach pierdzielisz XD

Chłopski rozum w narodzie dalej silny xD
a żeby czepiać się, że ktoś chory chodzi w maseczce, co oznacza tylko tyle, że zależy mu na ludziach dookoła,


@spiritoo: jak ktoś chodzi CHORY miedzy ludźmi niezależnie czy w masce czy bez (czy kowid, grypa, gruźlica czy koklusz) to mu nie zależy na ludziach, zwykły hipokryta!
kto nazwał covid najbardziej śmiercionośnym wirusem w historii?


@Wibrujacycymbalek:
najlepsze jest to że nikt tak nie powiedział a banda debili w to uwierzyła XD
zobaczyli w telewizorze jak chińczykom zaspawują drzwi w bloku, zobaczyli jakiegoś mdlejącego na ulicy chińczyka w masce i już byli "gotowi"
obsrali się po pachy, zamknęli się w domach i śledzili ilość zakażeń przed telewizorem, strach odebrał im rozum. Uwierzyli że zbliża się najstraszniejszy wirus w historii
Pobierz Adam_Prosty - > kto nazwał covid najbardziej śmiercionośnym wirusem w historii?

@W...
źródło: comment_1658907369R2kh1wkiALbc7Al9VG1x43.jpg
Zapytałem, bo pierwszy raz tezę o tym, że to najgroźniejszy wirus w historii zobaczyłem na obrazku, który dałeś wyżej ¯_(ツ)_/¯


@Wibrujacycymbalek:
spoko, to jest właśnie najlepsze, nikt nigdy nie powiedział że covid jest najgroźniejszym wirusem

ale w TV pokazali trupy na ulicach:
https://wgospodarce.pl/informacje/74620-nagrania-i-tak-wyplywaja-z-chin-ludzie-padaja-jak-muchy
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-01-24/w-wuhan-ludzie-mdleja-na-ulicach-przerazajace-nagrania/

pokazali zaspawane drzwi:
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-02-10/blokowane-przejscia-spawane-drzwi-jak-chiny-walcza-z-koronawirusem/

potem parę scenek z bergamo i to wystarczyło żeby ludzie wpadli w panikę i przestali myśleć.
a jak przestali myśleć to żadne logiczne