Wpis z mikrobloga

No i stało się wczoraj miałem dawać wam moje nsfw z 2018 roku (cosplaye, jakieś panie itd) i pisać do tych od pluszaka dla braciaka i nagle dzwoni ktoś na domofon... Pierwsza myśl jakiś motłoch co czasami mi siedzi pod blokiem to nie otworzyłem, ojciec wstał i zobaczył radiowóz pyta się "Damian pisałeś znów coś" przyznałem się, panowie policjanci zadzwonili do sąsiadów ktoś otworzył i zapukali do mnie. Otworzyłem pogadałem na luzie, potem przyjechało pogotowie dwóch panów fajnie pogadałem i chwalili, że moi rówieśnicy nie potrafią gęby otworzyć a ja rozgadany mimo, że byłem trochę przerażony XD. Dostałem dawkę hydroksyzyny spało się mega fajnie dzisiaj totalna czilerka. Co chcę powiedzieć. Nie będę publikował już nic, a konto na wszelki wypadek zostawiam jakby np. Ojciec chciał poczytać co kiedyś tu o nim napisałem (żałuję, ale nie chciałem go przedstawić w złym świetle tylko pokazać że dzięki niemu się ogarnąłem, a ja byłem nicponiem ot cała prawda) także no... Myślę, że dalej się ułoży plan jest. Fajnie się bawiłem na tagu i wgl nie powiem były mniej przyjemne momenty (jak gość 4 lata starszy mnie na privie zmieszał z błotem) ale było spoko. Prawdopodobnie to mój ostatni wpis, bo mogę być pod kontrolą. Peace
#przegryw #policja #takaakcja #wstydmi #ostatniwpis #pozegnanie #dziekujemirki #asperger #autyzm #asd #pozdrowienia
  • 1
@SquarexLoserLover: Konto zostawiam jednak nie usuwam. Być może moje niektóre wpisy komuś jakoś pomogą można dać obserwacje w ramach wdzięczności jak pomogłem (lubię achievementy XD). Dalsze moje losy... Oprócz wyjścia z prokrastynacji i zaczęcia od małych kroków zamierzam zostać youtuberem nick "Squarex" na wykop raczej nie wrócę.Także trzymajta się mirki, mirabelki, moderacjo i admini oraz pan Białek niby wykop jest źle kojarzony, a dla mnie to bardzo fajne miejsce i raczej