Wpis z mikrobloga

Trafiłem na jakąś muzę dla Oskarstwa na yt i ehhh taki to pożyje. Chciałbym w wieku 40 lat być takim raperzyną wokół którego młode dupy kręcą młodymi dupami za sam fakt możliwości kręcenia młodymi dupami w jego teledysku wraz z innymi młodymi dupami. Ja w wieku 40 lat to pewnie w grobie się będę kręcił, a nie oglądał jak jakaś młoda dupa kręci mi młodą dupą przed nosem ehhh
RobieZdrowaZupke - Trafiłem na jakąś muzę dla Oskarstwa na yt i ehhh taki to pożyje. ...
  • 153
Sam Kiza nie słucham, bo czego innego szukam w muzyce, ale nie marnuję swojego czasu i nerwów na wkurzanie się na "dzisiejsza muzykę". Szczególnie, że takie #!$%@? to specjalność starych dziadów, a ja jak najdłużej chciałbym być młody ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SidTheKid: Ależ ja też się nie wkurzam na dzisiejszą muzykę, szczególnie na hip hop, bo praktycznie wcale go nie słucham, ostatnia rzecz która zaciekawiła mnie
i nie, nie lubię Kizo bo uważam że to nie brzmi

Potrafię zrozumieć co ludzie widzą w Macie, Taco czy Quebo - każdy z nich coś ma: teksty, flow, fajne bity, itd.

Ten koleś wg mnie nie ma absolutnie nic.


@kubelek_klasik: @koniecswiatajestbliski: Bez przesady, Kizo też nie jest w moim kręgu zainteresowania przez teksty pisane na kolanie, ale nie można zarzucić mu braku wyczucia do bujania. Niemniej to kalka francuskich
@RobieZdrowaZupke: żaden problem. Idź na Instagrama wyszukaj parę ładnych lasek i zaproponuj po parę tysięcy za występ przed kamerą jak w bikini będą co dupą kręcić, a ty będziesz recytował jakieś wysrywy. Pamiętaj, im mniej taka dziewczyna będzie miała followow tym taniej cię wyjdzie