Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, bardzo ważne.. Do różowych i niebieskich, co sądzicie o piegach? Jaki macie do nich stosunek? Wydaje mi się że tylko chcą je mieć osoby , które ich nie mają, a widzę że teraz stało się to trendem.. Albo inaczej, jak je zaakceptować? Borykam się z tym kompleksem od dziecka, co prawda nie ma tragiedi, no ale nadal to siedzi w psychice i przeszkadza w kontaktach z ludźmi, w zasadzie tylko na nosie i policzkach i troche na czole. Chciałby ktoś o tym pogadać? Ogarniam to ze swoją psychoterapeutką, ale chce zdobyć więcej feedbacku , bo może to ja jestem #!$%@? i nikt nie zwraca na to uwagi, tylko to mi siedzi ciągle w głowie. Co myślą o Tym dziewczyny, jak do tego podchodzą?

#piegi #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #podrywajzwykopem #twarz #pytaniedoeksperta #pytaniedorozowychpaskow
  • 19
@wybryk_natury: @moglesznamizjednejwazy: @moll: @WielkiNos: @wykolejony: @Maneharno: @MMARS: @thewickerman88: odpowiem grupowo, btw. dzieki za komentarze. Mam 25 lat, z tym kompleksem walcze najmniej z 13 lat, jak byłem mniejszy nie zwracałem uwagi, lecz później jak dojrzewałem, i chciałem nawiązywac jakies relacje bardziej damskie, uważałem się za nieatrakcyjnego i tak się pogłębiało to, aż do nia dzisiejszego, a moje interakcje z dziewczynami moge policzyć na palcach
@LevoTree: no może nie tylko, pewnie istnieje grupa osób która jest na absolutne nie, większośc ma to w dupie, a dla jakiejś części będzie się to podobało. W dużej mierze problem jest w twojej głowie. Nie wiem czy brak pewności siebie, ale imo idź na festiwal foodtrucków i jak #!$%@? sobie koszulkę keczupem i majonezem to piegi będą problemem n-tego rzędu.
@LevoTree ja mam piegi. W tych czasach nie powinny być kompleksem, są wręcz pożądane albo są bo są i ludzie mają do nich neutralny stosunek, na pewno nie negatywny. Nikt nigdy wprost się ze mnie "nie śmiał" z tego powodu, ale pamiętam że w latach podstawówki piegi i rude włosy były obiektem jakichś tam żartów. Ale to dawne lata, teraz nie ma co się przejmować. A wręcz się cieszyć. Zapytaj kogo chcesz,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Velma_Dinkley: dzięki za te słowo. Generalnie każda opinia jest na wagę złota.. dziękuję. Od napisania tego posta byłem już 2 razy u mojej psychoterapeutki, przez większość czasu o tym rozmawialiśmy. Myślę że jestem na dobrej drodze do akceptacji tego problemu ;)