Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dosyć trudną sytuację życiową. Otóż moi rodzice dosyć mocno się uzależnili od alkoholu. Tak, sytuacja jest dosyć stresująca, na domiar złego mam jeszcze kilkoro młodszego rodzeństwa. Już od jakiegoś czasu nie mieszkamy z nimi, rodzeństwo wziąłem pod opiekę wraz z siostrą. Teraz jednak, gdy sytuacja trochę się uspokoila, rozważam, jak wyjść obronną ręką w razie kłopotów, jakie ta sytuacja może nam jeszcze narobić. Głównie to rozważam wzięcie jakieś polisy na życie w razie śmierci któregoś z rodziców. Tylko nadmienie, że kompletnie na tym się nie znam. Może ktoś tu pracuje akurat w czymś takim i jest mi w stanie przekazać co i jak? Jestem gotów wykupić i dodatkowe ubezpieczenie na siebie, na rodzeństwo a nawet na rodziców jeśli to by wogole wchodziło w grę? Jest ktoś tutaj z kim mogę porozmawiać na ten temat? Ewentualnie, gdzie szukać pomocy?
Boję się, że mogę dostać słabe warunki jak sam się za to wezmę #prawo #ubezpieczenia #patologia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62debbf218738dc491760f09
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 2