Wpis z mikrobloga

Czy to normalne że nie mam z kim sie spotkać/pogadać? Nie mam znajomych. Większość dni spędzam w domu przed komputerem. Czasem wyjdę wynieść śmieci czy do sklepu lub na siłownię lub basen. Źle mi z tego powodu, czuję się pusty w środku i kompletnie bez wartości. Już 4 miesiąc jestem na antydepresantach. #przegryw #depresja #samotnosc ##!$%@?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@soshiu Też tak mam, czasami ktoś z pracy gdzieś mnie zaprosi ale to by było na tyle..
Większość moich znajomych, wyjechała.. a jak ktoś jest spierdoksem to ciężko mu nawiązać nowe znajomości.
Dlatego kiedyś proponowałem żebyśmy zrobili sobie takie spotkanie tagu w jakimś większym mieście typu Wrocław czy Poznań.
  • Odpowiedz
  • 1
@soshiu Nie sądzę żeby to było normalne ale mam podobnie poza żona i dzieciakiem nie mam innych osób w swoim otoczeniu. I jednocześnie bym chciał jakis znajomych ale jednocześnie nie mam na to ochoty i jak pomyślę że musiał bym do nich wychodzić prowadzić jakieś rozmowy, spotkania to mi się nie chce z domu wychodzić.
  • Odpowiedz
  • 1
@soshiu ja #!$%@? co się dzieje na tym świecie, jak wręcz przeciwnie odpoczywam jak jestem sam większość kontaktów zerwałem bo wolę mieć 1 przyjaciela niż 100 znajomych. #!$%@? chłopie w tych wszystkich ludzi znajdź w sobie pasję, jeździj ja wycieczki ciesz się natura a nie słuchaniem #!$%@? ludzi.
  • Odpowiedz