Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Mirki i Mirabelki. Jeśli ktoś z Was dzisiaj słyszał potężny grzmot, to informuję, iż to nie była burza. To był potężny trzask dupska mojej ulubionej ciotki.


Są u mnie rodzice na wakacjach, a ja jako dobre dziecko zorganizowałem im czas i zabierałem w różne miejsce na różne atrakcje. A że mam kochanych rodziców to opłacam każdą atrakcję (pomimo protestów Mamy). No robić na Śląsku jest co - począwszy od Legendii poprzez najdziwniejsze muzea na spływie w kopalni kończąc.
W tej chwili wkracza ciotka niczym Hajto na pasy. Ponieważ nie zastała moich rodziców u nich w domu (przy okazji jej nawyk przychodzenia bez zapowiedzi wkurza) zadzwoniła do Taty gdzie są. No bo przecież urlop brali, a w tym roku ciężko o wyjazdy, bo drogo. Putinflacja i w ogóle ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tato odparł, że spędzają z Mamą wakacje u mnie i w ogóle jest super, bo co chwila ich gdzie indziej zabieram i w sumie takie miejsce pozwiedzał, że mała bania. Potem od słowa do słowa ciotka wyciągnęła od Taty, że wszystkie wypady ja fundowałem.
Na efekt nie musiałem długo czekać ( ͡° ͜ʖ ͡°) czterdzieści minut po Tacie ja otrzymałem telefon. Na szczęście wiedziałem w jakiej sprawie ciotka dzwoni, więc przygotowałem się na niezłe jaja. Nie zawiodłem się ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ciotka postawiła mnie przed faktem dokonanym. Zorganizowała dla swojego najmłodszego synka (pozdrawiam Alana) i najstarszej córki z dziećmi wakacje u mnie. Bo mój Tato opowiadał na jakie super wycieczki go i Mamę zabierałem i w ogóle jakie ze mnie wspaniałe dziecko, bo wszystko opłaciłem. No i skoro mogłem być sponsorem dla rodziców to i dla jej dzieci mogę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyliczone przez nią idealnie, ale ciotka z matematyki to orłem chyba nie jest. Odpowiedziałem, że spoko, niech młody z siostrą i siostrzeńcami wpadają, ale
1. Będą musieli się sami sobą zajmować, bo już urlopu nie mam.
2. Nie zafunduję im nic, prócz dachu nad głową, ponieważ cały budżet na moich rodziców przewaliłem.
Ciotka dokonała zapowietrzenia, ale postanowiła się nie poddawać i zaatakowała mnie najcięższym kalibrem.
Dzieciom odmówisz?! Odparłem, że tak. No i trzasnęły poślady, a ja ponownie zostałem niewdzięcznym gnojkiem, którego tylko pieniądze obchodzą, a nie rodzina xD

A żeby było śmieszniej to kuzynka z dziećmi i kuzynem i tak do mnie przyjadą. Pomimo tego, że jestem złym człowiekiem ( ͡º ͜ʖ͡º)


#rodzina #ciotka #zrodzinanajlepiejnazdjeciu #grazynacore
  • 4