Wpis z mikrobloga

@Sin-: ale się dajesz nabierać na bejty, po co to komentujesz?

Po co to wykopujecie?

Przecież wpisu na mirko nie da się wykopać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zablokować lub olać i po sprawie.

Napisz se to na czole i siądź przed lustrem.
  • Odpowiedz
@Zoonekro: i mam z tego zabawę, a Tobie z jakiegoś powodu to przeszkadza.

Aktualnie mam medycznie niezalecane chudnięcie, a w najbliższych miesiącach planuję przytyć kilka kilogramów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@moll: Z jednej strony bym się pogniewała bo sama lubię bieliźniane/gorsetowe bluzki ale z drugiej ten fit wygląda tak tanio i wulgarnie i jest tak źle zmatchowany że wiem o co chodzi xD
  • Odpowiedz
nie wstyd ci, tak po prostu? Pomijając fakt, że ubierzesz się jak tani szon ( ͡º ͜ʖ͡º) to naprawdę nie wstyd ci tak wykorzystywać facetów?


@Sandrinia: to nie faceci, tylko spermiarze, którzy sponsorują obiady dla obcej osoby.
  • Odpowiedz
Przecież ten cały @rozowyslonikx to w rzeczywistości mężczyzna, która troluje albo robi kolejny z eksperymentów społecznych. Poza tym jeszcze nigdy nie widziałem aby "KOBIETA" chwaliła się ubraniem rozłożonym na kanapie. Jeśli już to robi to sama pozuje do zdjęć
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: od p0laków, którzy pierwsze spotkanie traktują jak randkę i za Ciebie płacą bo myślą, że coś na tym ugrają i hajs to ich atut zdecydowanie lepszy jest dzisiejszy wylew różowych w komentarzach, które są chyba zazdrosne XDDDDD
  • Odpowiedz