Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zalogowany_jako: byczqu quest2 to pamiętaj od razu konto dev i sidequest plus dogrywanie apek przez adb.
Jak masz cienkiego kompa, to nawet się nie oglądaj na oculus-link czy ich airlink, tylko od razu instaluj ALVR bo ta apka nie odpala Oculusowej nakładki do peceta i ma bardzo mały narzut (no kurna jak HL:Alyx poszedł mi na GTX1050Ti laptopowym po wifi to cmon).

Do ogrania koniecznie, z tytułów PC- Boneworks, HL:Alyx, jeszcze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zalogowany_jako: doświadczenia własne, może poza tymi uwalonymi ekranami, bo o tym poczytałem na reddicie na którymś z oculusowych subów.
Ogólnie po zachodzie słońca hulaj dusza do zmroku aż przestanie łapać otoczenie.
W środku, tuż pod przednią diodą, jest wentylator- jest bardzo cichy i normalnie go nie słychać, chyba że przyłożysz ucho (żeby się nie zdziwić że android ma jakieś ruchome części xD)
@zalogowany_jako nie wiem co się porypało z moim zamówieniem. Wczoraj wieczorem napisałem do supportu co oni odwalają to nagle magicznie mi w nocy pobrało płatność a teraz dopiero dostałem info ze wysłane i dostawa w czwartek. A zamawiałem w zeszła środę ( ͡° ʖ̯ ͡°) gratki i miłej zabawy ;)

Co ciekawe tracking dalej nie widzi paczki