Wpis z mikrobloga

@MrBeast: tylko czemu Majk mialby przez taka wpadke sie klocic z Wujasem i Frizem? Chyba, ze Paulina to jakos mocno przezywala ale watpie.. pewnie jej to nie ruszylo i nie ma pretensji nawet do nich tylko Majk chory zazdrosnik dostal szalu xd Albo.. Friz i Wujas specjalnie to zostawili i powiedzieli to Majkowi i ten nie wytrzymal. Jezeli specjalnie takie cos wstawili to mu sie nie dziwie ale nie sadze aby
@corryand: @MrBeast: jak dla mnie powód "podziału" ekipy na dwa obozy jest prostszy niż się wydaje. Od dłuższego czasu, Friz więcej czasu spędza z Genzie niż z "Ekipą". To normalne, że jak zaczynasz bardziej kolegować się z nowymi znajomymi, to mimowolnie starzy idą trochę w odstawkę. Ale nie to jest powodem. Ostatnio na wywiadzie Friz na pytanie co po domu ekipy/ekipie, odpowiedział że Ekipa to znajomi, a w sumie dla
@PomocnikBob: moze chcieli zostac pod marka ekipa ale oni nic nie robili przez ten rok od stanow aby nia byc. Czaicie, nieroby ktore nie chodza codziennie na 8h do pracy i maja pania sprzatajaca i zamawiaja jedzenie z miasta i maja asystentow, operatorow i montazystow - ONI KU.. NIE MAJA CZASU RAZEM NAGRYWAC xD To ja sie dziwie, ze my szari normalni ludzie mamy czas sie chociazby wysrac. Nie wiem jak
@PomocnikBob: Friz się nie koleguje. On po prostu zajmuje się projektami. Tak było z ludźmi z vlogów przed pokemonami, Mixerem, Ekipą i tak samo może być z Genzie jak już się wyeksploatują/ zmonetuzują. Każda nowa twarz to była dobra morda do czasu. Niby Mixer stary kumpel i przepadł. Zawsze trzymał się najwięcej z nowymi aby ich promować. Tak było jak do Ekipy doszedł Patec, Nowciax i tak jest z Genzie i
@kotwbutach33: Coś w tym jest Friz sam kiedyś mówił, że on nie ma właściwie znajomych poza ekipą. Teraz jak widzi, że na tych osobach nie będzie zarabiać tyle co wcześniej to szuka kogoś nowego. A starzy kumple idą w odstawkę.Dlatego trzyma się z genzi i Przemkiem jak na nich przestanie zarabiać to będzie szukać kogoś innego do promowania i kumplowania się. Tylko ciekawe czy za kilkanaście lat będzie miał jakiś dobrych
ale takie całkowite i nagłe zerwanie relacji nawet na filmach Friz- reszta Ekipy jest dziwne,


@kotwbutach33: widzisz i oceniasz tylko to co chcą pokazać, zerwanie relacji mogło nastąpić dużo wcześniej lecz było sztucznie podtrzymywane ze względu na dobro ogółu