Wpis z mikrobloga

Proszę o pomoc osoby mądrzejsze ode mnie . Spróbowałem ostatnio grzybków . Mam wysuszone, własne Golden Teacher, dopiero co zebrane . Na początku wziąłem 0,5 g . Nie chciałem więcej , bo się bałem . Po tygodniu 2,5 g a dziś 4g i żadnego efektu . Bez względu ile wezmę czuję się jakbym wypił dwa mocne piwa . Żadnych zmian , zero halucynacji . Wszystko normalnie , tylko czuję coś w stylu niepokoju . Ważę 97 kg , robię wszystko według tego co piszą na sieci . Namaczam grzyby w świeżo wyciskanym soku cytrynowym pół godziny a potem wypijam całość . I nic . Co może być przyczyną że mój umysł się broni i nie chce się otworzyć na tripa?

#psylocybina #narkotykizawszespoko #psychodeliki
  • 37
  • Odpowiedz
@extraordinary_seaman: I tak zrobię . Maczanie w soku z cytryny czyli lemon tek jest po to by wszystko szybciej weszło . Poczekam miesiąc i spróbuje sporo więcej czyli 6-7 gram . Jeśli to na mnie nie podziała to dam sobie spokój , szkoda .
  • Odpowiedz
@nazir nie pomogę, bo nie wiem w czym problem tutaj, ale jestem w #!$%@? ciekawy o co tu chodzi
Wołaj jak coś
Jak będziesz miał tripa albo jak ktoś inny na tych grzybach normalnie odleci
  • Odpowiedz
@nazir: to samo jak w moim przypadku tylko, że ja jadłem świeże/mrożone, najpierw 19 gram potem po 2 tygodniach 35 gram. Poza czuciem się jak na kacu to nic. Następnym razem spróbuję suchych z innego rzutu. Napisz jak po tych 6-7 gram będziesz się czuł.
  • Odpowiedz
@ShitStorm: Popytałem tu i ówdzie i usłyszałem ze nieraz tak bywa że nie na wszystkich grzyby działają , nieraz dopiero po którymś razie zaskakują . Muszę być cierpliwy.
  • Odpowiedz
@nazir: ok. Suszenie w pełnym słońcu przez 3 dni mogło zmniejszyć moc grzybow to jedno. Drugie:

Namaczam grzyby w świeżo wyciskanym soku cytrynowym pół godziny a potem wypijam całość . I nic .


Wypijasz tylko sok czy grzyby zjadasz tez?
  • Odpowiedz
Tak jak obiecałem dziś zjadłem 5 gram grzybów z sokiem cytrynowym. I zaczęła się jazda , fraktale wszędzie , widziałem muzykę , w parku ziemia oddychała , kumpela się śmiała że chodzę po ziemi jak po statku w trakcie dużego sztormu . Wszystko mieniło się kolorami . To było niesamowite ale musieliśmy wrócić do domu bo miałem problemy z chodzeniem. Tym razem nic nie jadłem przez cały dzień.
  • Odpowiedz