Wpis z mikrobloga

Patrząc na ceny oryginalnych, box-owych wydań Gothica z 2002 roku, pluję sobie w brodę, że gdzieś 2003 lub 2004 roku wywaliłem kartona i inne papiery, a zostawiłem sobie same płyty, bo cały box mi dużo miejsca zajmował na półce( _)

Dziś bym sprzedał wszystko na allegro za elegancką kasę.
Ehh. Trzeba było w dniu premiery zakupić więcej sztuk, nie rozpakowywać i dziś kosić hajs na kolekcjonerach - bo zafoliowane egzemplarze to już w ogóle gotikowy bitcoin xD

Sam jestem wielkim fanem gothica, ale nie jestem kolekcjonerem więc bez żalu byś pozbył takiego premierowego wydania. No, ale niestety piniądz przeszedł koło nosa

#gothic
P.....r - Patrząc na ceny oryginalnych, box-owych wydań Gothica z 2002 roku, pluję so...

źródło: comment_1658589190CG7o1kin5Zm7xYE8I756KH.jpg

Pobierz
  • 2
@PrzeKomentator: Do dzisiaj mam takie na półce. Ale jak go dostałem to byłem mega wkurzony bo zamówiłem na allegro za 19.99zł wersje z ekstraklasyki aby uzupełnić kolekcje a gość mi wysłał bigboxa. Typ tłumaczył się i przepraszał bo sprzedał więcej wersji z ekstrakalsyki niż posiadał i nie chciał dostać negatywa dlatego wysłał mi bigboxa których wtedy nikt nie chciał od niego kupować(a miał wystawionych za 35zł chyba z 200 sztuk).