Wpis z mikrobloga

@ApuApustaja: cud słońca XDDDDDDD Patrz się na słońce w południe, a zobaczysz to samo co oni, ba, nawet jak się gapisz w księżyc przez długi czas nie odrywając wzroku zacznie się ruszać, bo, uwaga, tak działa ludzki wzrok. Dodaj do tego trochę wiary w gusła i voila, mamy cud słońca.
Zresztą, jakoś nie wszyscy go wtedy widzieli, ciekawe dlaczego? ;>
Już nie wspominając o tym, że gdyby słońce rzeczywiście się tak
@dewiacja: To jest taka sama akcja jak z operacjami plastycznymi. Jak ktoś uległ wypadkowi czy ma chorobę i sobie robi operację to spoko ale jak tylko po to, żeby mieć większe bimbały, tyłek czy trochę prostszy nos to dla mnie patola. Tak samo bym powiedział normalnie o kimś kto się tak tatuuje.
@dewiacja Nielubie tatuaży a ten wygląda jak cerata, ale co kto lubi. Na pewno lepsze samopoczucie widać na drugim zdjęciu i usmiech widać w oczach więc jest zdecydowanie ok.
@dewiacja: jak podobają mi się tatuaże to sama np nigdy nie planuje zrobić sobie, zawsze mówiłam ze bym rozważyła do zakrycia blizny na przykład tak jak tu, super sprawa, ogólnie tatuaże na calej szyi mi się nie podobają tak jak zrobiła to deynn bo wygląda jakby nie miała szyi ale tutaj efekt bardzo mi się podoba i widać szczęście na twarzy :)