Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ktokolwiek z was randkował/wiązał się z Murzynkami, a jeśli tak, to z jakich państw i jakich środowisk? Czy to dobre rozwiązanie dla średnio atrakcyjnych chłopaków, nieplanujących dzieci?

Wiem, że Murzynki wypadają średnio najgorzej na tle innych grup rasowych pod kątem wielu statystyk (IQ/przestępczości/STDs/prawdopodobieństwa rozstania), ale czy jeżeli już trafiam na kandydatkę np. z wysokim IQ/dobrym wykształceniem/innymi wskaźnikami szczęścia na loterii genetycznej, to powinienem spodziewać się, że inne statystyki ma na poziomie kobiet z innych grup rasowych? Czy jednak spodziewać się różnic?

Oczywiście zaznaczam, że raportowanie statystyk nie jest rasistowskie, a cechy takie jak wysoka inteligencja nie czynią kogoś moralnie lepszym czy gorszym (choć znacząco wpływają na życie i interakcje z innymi).

#pytanie #zwiazki #s--s #murzynka #murzynki #genetyka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62daba2060ff6e721859ab36
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy ktokolwiek z was randkował/wiąz...

źródło: comment_1658511129khKzbnbwii8xM7966jMM1y.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: spotykałem się z murzynka, w skali zdrowego rozsądku u kobiet górne kilka procent. Nie dość że dziewczyna zawsze dwa razy myślała, i nawet jak palnęła coś głupiego to potrafiła powiedział sama sobie, oo nie to jest zle, tak się nie robi. To w sytuacjach stresowych i kłótniach również miała głos rozsądku. Naprawdę bardzo nie wiele takich kobiet jest.
Ale i tak, umieją ość kontrolowania się np. Po podnieceniu, zero. Czarni nie mają genu za te część mózgu. Pomysły że można kupić ja za paciorki, pojawiają się odrazu, po jej ręka ja np. Na dobrą czekoladę. Ani Ukrainki ani Filipinki tak nie maj. Mentalność i kultura czarnych ludzi z Afryki jest porażająca. Każda wyższa funkcja poznawcza krajach ludzi głupich jest słabością... Inne podejście do zwierząt niż jedzenie.. Jest słabością.. Tak samo jak interakcja z kacapami. Też mnie raz spotkało.

Problemy na poziomie zakładania kołdry na pościel bo u nich są same koce.

Drugie pokolenie ładnie się miesza, pierwsze dla czarne i
  • Odpowiedz