Wpis z mikrobloga

Hej Miereczki!
Liczę na Waszą pomysłowość lub choćby jakieś porady w rozwiązaniu mojego problemu.
Moja mama od jakiegoś czasu znajduje w zamkach drzwi wejściowych swojego mieszkania szpilki lub inne małe metalowe przedmiory. Kilka razy udało nam się to dzidostwo jakoś wyciągnąć jednak dzisiaj po raz drugi musieliśmy wymienić całe zamki.
Mamy przypuszczenia graniczące z pewnością, że to robota sąsiadki dwa mieszkania dalej. Została nawet raz prawie przyłapana ale wypierała się, że chiała tylko zadzwonić do mieszkania. Sąsiadka ma grubo po siedemdziesiątce i chyba coś tam się troche w głowie poprzestawiało.
Kontoktawaliśmy się z rodziną tej kobiety ale nie za bardzo chcą pomóc i w sumie to ich to za bardzo nie imteresuje.
I tu pojawia się siła Mikrobloga. Jeżeli macie jakiekolwiek pomysły np. Jakiś zamek zapobiegający manipulacją lub inny "system" proszę piszcie. Myślałem nawet żeby podłączyć jakieś niewielkie źródło prądu ale nie mam za bardzo pomysłu jak to ugryźć.
Z góry dziękuję za wszytskie pomysły!

#slusarstwo #sasiedzi #gadzety #prawo
  • 13
@Simple-Man Dzięki! Ja nie za bardzo jestem into elektronika. Czy jest jakieś gotowe rozwiązanie, które można jakoś podłączyć pod zamek od wewnątrz dające sygnał przy kontakcie?