Wpis z mikrobloga

KTO ŚMIAŁ SIĘ Z #tfwnogf A WSPÓŁCZUŁ KOLESIOM, CO PISALI O IMBACH ICH RÓZOWYCH PASKÓW, A TERAZ MA OCHOTĘ SIĘ ROZPŁAKAĆ BO ZOSTAŁ PO RAZ KOLEJNY OSZUKANY I NAWET ZAPALIŁ POMIMO, ŻE RZUCIŁ PALENIE PRAWIE 2 MIESIĄCE TEMU?

1. JA

Wracawszy od rodziny z wigilii po wódeczce i szampanach postanowiłem się dopić piwkiem. Zaszedłem do swego pubu, ale tam zmułka. Więc wypiłem piwko i postanowiłem pójść do drugiego pubu. Tam zobaczyłem swego różowego paska. Usiadłem jej za plecami i napisałem SMS:


Myśle sobie he he odpisze, że jest w knajpie i zrobie jej niespodziankę.

I siedzę i patrzę jak siedzi z jakąś typiarą i z pedałem co mi opowiadała, że jej kolega pedał wrócił z UK. I widze po jego ubraniu i zachowaniu że na bank to ten pedał. No i widzę, że spoko nie dobiera się do niej bo by w ryj załapał. Wszystko grzecznie fajnie. Widzę, jak ona wyciaga telefon i odpisuje mi na sms. Nadchodzi odpowiedź:


No i teraz myślę sobie. No kuhwa. Widzę, że nie robisz nic złego, ale mnie właśnie okłamałaś. Co robić. To jej odpisałem:


Mija kilka minut, ona odczytruje SMS i się odwraca. Usiadła koło mnie i gadka - Ooo, co tu robisz, co słcyhac.

To ja jej odpowiedziałem co słychać. Powiedziałem, że właśnie siedzę, dopijam p--o, czuje sie oszukany przez nią i żeyb się zastanowiła po co się ze mną spotyka. Powiedziałem też, że właśnie skończyłem p--o i wychodzę.

Ona wyraźnie zaskoczona powiedziała OK

Wyszedłem.

Po 15 minutach dostaje SMS:

- Nie mam słów

Noi jej odpisałem


a ona'


No to k---a spoczko. Kobieta, z którą idę ponoć na Sylwestra, ponoć jest zajebista została przeze mnie przypadkowo złapana na kłamstwie. Nienawidzę kłamstwa. Nie zrobiła nic wielkiego, bo nie zrobiła nic złego, ale nakłamała mi w SMS. I dla mnie to jest koniec. Może jestem zasadniczy, ale każde kłamstwo jest dla mnie takie samo. Nie wiem co musiałaby zrobić bym teraz chciał jej w ogóle zaufać.

#piotszakstyle #niecoolstory #tfwnogf #coolstory
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fagaldo_Antonio: Chciałem napisać, że jesteś zasadniczo p----------y ale po drugim piotszakstyle widać, że byłeś zasadniczo n------y ;). Może to i dobrze bo jak teraz przeprosisz dziewczynę i przyjmie to bez większych problemów to dobrze o niej będzie świadczyło :). Powodzenia :)
  • Odpowiedz
@Fagaldo_Antonio: Jeżeli to się stało naprawdę, to nie dzwoń. Masz swoje zasady i jak je złamiesz to okażesz się gorszą cipą niż ten gość z UK. Te wszystkie osoby powyżej, które krytykowały Twoje zachowanie, prędzej czy później zdradzą lub zostaną zdradzone, a wszystko rozpocznie się od kontaktu z osobą nieszczerą.

Dodatkowo zakładają, że jakby Twoja dziewczyna napisała, że jest z laskami i z kolegą, to byś zrobił jeszcze większą burdę,
  • Odpowiedz
@Fagaldo_Antonio: Poważny związek widzę, skoro chcesz się rozstawać bo dziewczyna napisała na szybko i na odczepnego jakiegoś smsa i pewnie bez powodu pominęła że siedzi też z jakimś gejem.

kłamstwo=zdrada!!
  • Odpowiedz
@Fagaldo_Antonio: ahahah o co ta afera? Napisała ci że jest na mieście a nie wiem jak dla ciebie ale dla mnie bycie na mieście to m.in siedzenie gdzieś w knajpie. No k---a czego się spodziewałeś? Że bycie na mieście to stanie gdzieś na ulicy? Zrobiłeś aferę jak najbardziej nieznośnie zazdrosne baby. Tyle w temacie

  • Odpowiedz
@Fagaldo_Antonio: zluzuj chyba jeszcze nie wytrzexwiałes... wiesz ja tez pare raze miałem takie jak ty z d--y wziete akty zazdrosci ale ja naczesciej trzymałem morde zamknieta i wychodziło ze to tylko jakies głupie urojenia. pomijam fakt ze jak sie jest para i jak sa swieta to sie nie włóczy po jakichś spelnuach ale to wasza sprawa juz..
  • Odpowiedz