Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ten mem nie jest do końca słuszny.
Ja kupiłem kiedyś mieszkanie w okolicy baru - to właściciel baru aby dostać koncesję musi prowadzić biznes w taki sposób aby nie zakłócał spokoju mieszkańców pobliskich posesji, niestety w nocy bywało różnie. Nie ma żadnego znaczenia kto był pierwszy.
Moja babcia mieszka w jednym mieszkaniu od 50 lat, czy to znaczy że może robić co chce bo była pierwsza w kamienicy?
  • Odpowiedz
@pieknamarion a co w tym dziwnego XD nie da się cicho latać samolotem ani cicho strzelać, a modlić cicho się da, ale nie, trzeba oznajmić całemu osiedlu, że jest się katolikiem i że zbliza się czas wielkiego zebrania
  • Odpowiedz
dziwne że jak chodzi o tor wyścigowy/lotnisko/farmę to wykopki się oburzają że ktoś śmie pisać skargi a jak chodzi o kościół to wykopki aż chcą się zesrać żeby zamknąć


@pieknamarion: Poproszę okolice bez kościoła w okolicy dowolnego dużego miasta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@yvnz: Dokładnie w taki sposób skończył swój żywot tor w Lublinie. Powstał w 1978 z ramienia PZMotu. Kolejni deweloperzy zaczęli stawiać bloki coraz bliżej, cena oczywiście okazyjna. Finalnie zaorany w 2015 z uwagi na skargi mieszkańców.
  • Odpowiedz
  • 0
@yvnz sytuacja się zmienia kiedy kupujesz mieszkanie przy dziurawej drodze prowadzącej jedynie do dzielnicy paru domków jednorodzinnych, a pięć lat później zmieniają plany i nagle dołączają ją do obwodnicy miasta, rozbudowują i nagle staje się główna drogą do pobliskiego kurortu (°°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
- W okolicy mieszka morderca i gwałciciel
- #!$%@?, bierzemy, jak coś to będziemy dzwonili na policję

Wykopki:
"CO ZA DEBILE PRZECIEŻ WIEDZIELI, ŻE JEST MORDERCA, TO NIE WOLNO JUŻ NARZEKAĆ NA ŁAMANIE PRAWA!! NA CHŁOPSKI ROZUM! ALE MY JESTEŚMY MONDRZY"
  • Odpowiedz
@yvnz Nie jechałbym po ludziach. Mogli widzieć jeden wyścig i stwierdzić, że spoko a potem im się mogło zmienić.
Problem jest w pierd*lonym urzędniku, który wydaje WZkę w sąsiedztwie toru. Najbardziej korupcjogenny twór polski. Deweloper posmaruje i nagle można wybudować w bezpośrednim sąsiedztwie toru całe osiedle.
  • Odpowiedz