Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dracuch: o to brzuch to nie moja bajka ale z taki dolegliwości to przykładowo nie mogę zrobić powyżej 40 pompek w jednej serii bez mega ciśnienia i z racji tego że od jakiś 3 lat dzwoni mi w prawym uchu to właśnie je mi ostro zatyka przy tak ogromnym wysiłku. Ładny początek i ciszę się że ktoś też robi z motywatorem aplikacji. Te liczenie dotykaniem nosa jest genialne.
@TomgTp: Kiedyś już ćwiczyłem z apkami runtastic pompki, przysiady i brzuszki, ale je zepsuli po przejęciu przez bodajże adidasa :/
Z tym brzuchem to wydaje mi się dobry objaw, bo to takie typowe uczucie zmęczenia po ćwiczeniach, ale nie wiem po prostu czy w tym przypadku dobre=normalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A z ładnym początkiem to sam jestem zaskoczony, myślałem że taki ulaniec jak ja więcej niż
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dracuch: powoli się wyrobisz. Też mam to samo zdanie o tym co zrobił adidas z runtastikiem a dodatkowo pamiętam że miałem tam parę tysięcy pompek też zrobione. :( Inne ich aplikacje też próbowałem. Jaka u Ciebie waga i wzrost? U mnie to 175cm wzrostu i 70kg 34lata żyję.
@TomgTp: 179/94 i 30 lat na karku. Jeszcze 5 lat temu ważyłem 77 i wtedy zacząłem pracę za biurkiem. 2 lata temu pojawiło się 95 to zacząłem jeździć regularnie na rowerze i przestało rosnąć, ale nie bardzo mogę przechylić wskazówkę w drugą stronę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ostatnio pomyślałem żeby chociaż ze 2 razy w tygodniu basen dołożyć, ale akurat na czas wakacji wymyślili remont :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dracuch: z takich rzeczy co faktycznie mnie ubijała na wadze to było bieganie ale w Twoim wypadku bym uważał już na stawy. Ogólnie ciężko nawet niewiele zrzucić ale ważne że próbujesz. O diecie nie piszę bo sam nie potrafię jeść według szablonu.
@TomgTp: Na bieganie nawet przy niższej wadze nie pozwalał mi stary uraz kolana, jeszcze z gimnazjum (skręcenie leczone domowymi metodami to był bardzo głupi pomysł). A z dietą mam ten problem, że od kiedy pamiętam, na nudę najlepszym lekarstwem było żarcie, a przy siedzącej robocie to tragedia, chociaż staram się to trochę oszukać niskokalorycznymi przekąskami i piciem wody (może śmieszne, ale to działa xD).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dracuch: kiedyś biegałem 3lata i zwieńczeniem tego było przyciągnięcie 30 jubileuszowego maratonu wrocławskiego. Pierwszy i ostatni w 5 godzin heh a teraz pobiegne raz na ruski rok te 5km. Wracając do pompek zrobiłem teraz te moje 60 i chyba ta pogoda doskwiera bo ledwo dałem radę, ciężko mi się robiło i bez przyjemności.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dracuch: u mnie cały czas 60
Byłem raz na drążku to się 10 razy podciągnąłem w 3 seriach. Ostatnia 4 na boki. Przed też weszło 60 pompek na rozgrzewkę. Ta przerwa co widzisz na końcu to były zakwasy. :P W tym miesiącu spróbuję zrobić bez przerwy cały miesiąc pompek. Jestem teraz we Wrocławiu, w nocy przyjechałem to jutro może też drążek zobaczę tutejszy.
Pobierz TomgTp - @dracuch: u mnie cały czas 60
Byłem raz na drążku to się 10 razy podciągnąłe...
źródło: comment_1659486560KcHWfaMH2kAds8utNRHhxd.jpg
@TomgTp: Ja na razie też mam plan pompować codziennie i zachować przy tym liczbę 25-35 powtórzeń dziennie. Co tydzień chcę te widełki podnosić o 5 (a jak dobrze pójdzie to o 10), też mniej-więcej do poziomu 55-65 powtórzeń dziennie. Co z tego wyjdzie zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChwilowaPomaranczka: Ja to robię (a właściwie robiłem, bo miałem poważny uraz łokcia i do tej pory się do końca nie zrehabilitowałem) w kilku seriach podsuniętych przez tę apkę, nie napiszę dokładnie w ilu i po ile powtórzeń, bo to różnie wychodziło.