Wpis z mikrobloga

Siema siema! Ci z Was którzy śledzą moje "podsumowania hipokryzji i fikołków konserw" wiedzą, że do tej pory zawsze omawiałem jakieś cykliczne, powtarzające się, występujące w wielu przykładach zjawiska. Nie tym razem. Dziś weźmiemy na tapet jedno zdarzenie w dwóch aktach. Bo to co konserwy odjaniepawliły wczoraj to istne Himalaje hipokryzji. Chodzi o "Memcen & kuce Vs Nocny /wstaw człon nazwy i miasto/ Gate". Ok, najpierw opis o co właściwie chodzi:

-----
Doktor Memcen chciał urządzić spotkanie z wyborcami w pubie "Nocny Park Towarzyski" w Poznaniu. Po wstępnym uzgodnieniu pub wycofał się z organizacji i kazał Memcenowi robić swój spęd gdzie indziej. Doktor XD zgodnie z promowaną raptem rok temu zasadą, że nikt nie ma prawa niczego nikomu narzucać oraz mówiące o jego fuckupie lewaki zrobiły mu tak naprawdę "darmową reklamę" za którą on jest mega wdzięczny - zrobił "Nocnemu Parkowi Towarzyskiemu" w Poznaniu darmową reklamę płacząc w swoich social mediach.

Kuce, w ramach zemsty na pubie z Poznania, zrobiły tzw. review bombing.. siedzicie? Innym lokalom. W innych miastach. Dlaczego? Bo lokale te, tak jak np. "Nocny Park Tęczowa" we Wrocławiu, miały pecha mieć podobną nazwę do pubu w Poznaniu. Oberwało się kilku tego typu miejscom a także np. kebabiarni, której jedynej "grzechem" jest bycie w sąsiedztwie poznańskiego pubu. W sąsiedztwie. To dla kucy wystarczyło by zesrać im się w budowanych od lat opiniach.
------

Przejdźmy teraz do wykopu. Pojawiło się znalezisko opisujące sprawę. I trzeba przyznać, że nasze lokalne kuce stanęły na wysokości zadania i pokazały, że gdy tak często mówią o solidarności z przedsiębiorcami, głośnym krzyczeniu o łamaniu ich praw, ochroną przed "państwowo urzędniczą mafią" - mają to na myśli i faktycznie ujęli się za niewinnymi ludźmi, którym banda i internetowych wojowników Krula zaczęła bez najmniejszego powodu niszczyć biznesy i opinie.

Nie no, żartuję. Oczywiście że rzucili się do a) zakopywania znaleziska (ponieważ *** przedsiębiorców gdy "szkalowana" jest s̶e̶k̶t̶a partia), b) robienia fikołków.

Do moich "ulubionych" fikołków należały:

No ale co komu przeszkadza te parę opinii, mają dużo innych dobrych więc o co chodzi


(tak, jest to myślenie na poziomie "możesz milionerowi ukraść tysiące, bo on i tak tego nie poczuje")

--------

Informacja nieprawdziwa!!! Tytuł znaleziska to "zwolennicy konfederacji masowo cancelują". Ja jestem zwolenniczką i niczego nie canceluję. Więc manipulacja, bo nie 100% zwolenników canceluje!!! A w ogóle to na pewno lewackie trolle zrobiły taką akcję (a opieram to przypuszczenie na zupełnie niczym)


--------
Cała seria, w której brylował bastek66, który dodał łącznie 43 komentarze (i powiązane), która sprowadzała się do prób zasugerowania, że

o co chodzi, pubowi w
Poznaniu** się należy, bo nie wywiązali się z umowy!

co było oczywiście ordynarną manipulacją, próbą odwrócenia uwagi i "paleniem głupa" z jego strony, bo ciężko mi uwierzyć że nie rozumiał on, że znalezisko nie jest o pubie z Poznania, a pubach nie mających ze sprawą nic wspólnego.

Podsumowując - imho osoby które zakopały/robiły fikolki powinny się wstydzić. Osoby, które zakopaly/robiły fikolki a wcześniej robiły się na wielkich Obrońców Uciśnionych Przedsiębiorców pięknie pokazały jak tak naprawdę w tyłku tych przedsiębiorców maja gdy wybierać muszą między s̶e̶k̶t̶ą partią a nimi. Powinniście się a) wstydzić, b) przeprosić, c) usunąć konta.

Na sam koniec warto dodać, że "wykop efekt" okazał się sukcesem - sporo nowych 5/5 gwiazdek doszło, niektóre z komentarzami wprost mówiącymi, że o to chodzi. Natomiast nadal pojawiają się 1/5, czasem z komentarzami o "lewactwie", konfie itp.

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #konfederacja #4konserwy #gospodarka #afera #neuropa #polityka
Pobierz M.....a - Siema siema! Ci z Was którzy śledzą moje "podsumowania hipokryzji i fikołkó...
źródło: comment_1658473395rcPvwcD6elvtIcoljVV9YR.jpg
  • 79
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@joyko: odróżniasz ciśnięcie beki od bólu pupy?

@maximilianan: trochę się z Tobą nie zgadzam. Mam w rodzinie ludzi prowadzących własne biznesy, usługi. Wiem ile muszą się nagimnastykować i jak starać by klientowi chciało się wystawić im dobrą ocenę -bo wiadomo - zły review ludzie są baaaaaaaardzo chętni wysmażyć, nie potrzeba do tego wiele. Napisać dobry review? Wiele osób będzie chciało, po chwili zapomni i tyle. Słowem- ludzie uwielbiają narzekać z
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@maximilianan: @Tymajster: spoko, przyjdzie taki @plackojad I jak z znalezisku "wyjaśni" ze przecież wcale dużo tych 1/5 nie dostali, zaraz sobie nadrobią i wszystko jest ok. Jak ci ktoś złamie nos to nie płacz, zaraz ci się zrośnie więc nie miej o to bólu dupy. Jak ci kuc ukradnie 10% oszczędności to nie płacz, bo masz pozostałe 90% więc o co ból dupska lewaku?

Ci ludzie mają tą sektą totalnie