Wpis z mikrobloga

#!$%@? jacy ludzie dzisiaj są #!$%@?. Jestem w pracy, przychodzi do mnie gościu ze skargą, że nie posprzątali mu pokoju w dzień. Jest tam ledwo od środy i już biedaczek płacze, że nie może spać w dwudniowej pościeli i wycierać się ręcznikami. Chciałbym widzieć jak on u siebie w domu każdego dnia zmienia pościel i ręczniki. Jeszcze mnie zaczął straszyć, że chciał nagrać swój pokój i wrzucić do internetów, że ma w #!$%@? followersów i zniszczy nam reputację xD. To jaki on tam kurde zrobił syf skoro kręci taką aferę? Myślałem, że skisnę jak to usłyszałem. Typ jest nikim ale myśli że jest w #!$%@? ważny i że przestraszę się jego followersów i zrobię mu zwrot xD
#bekazpodludzi #hotel #anglia
  • 14
  • Odpowiedz
@Gnojokok: nie wiem czy to jeszcze obowiązuje czy odwołali ale w covidzie sanepid zalecał żeby pokoje hotelowe sprzątać na życzenie gościa a nie rutynowo. Tak czy inaczej jeśli do mnie przyszedłby klient z prośba o zmianę pościeli to bym mu zmieniła, może wylał kawe, może ręcznik zmoczyl żeby się schłodzić w upały.
  • Odpowiedz
@zaba34: To nie chodzi o oto. Housekeeping z jakiegoś powodu ominął jego pokój i nie sprzątnął. Może miał Do Not Disturb na drzwiach to wtedy nie sprzątają. On twierdzi że nie. Ja mu zaproponowałem świeżą pościel i ręczniki. Nawet mu chciałem pomóc przy zmianie tej pościeli co nie jest przecież moim obowiązkiem. Zaproponowałem też darmowy upgrade do lepszego pokoju przy następnej wizycie a on dalej niezadowolony. Widać było że coś kręci
  • Odpowiedz
@Gnojokok: no to zachowałeś się bardzo w porządku. Praca z ludźmi niestety taka bywa :/ u nas na szczęście się tacy nie zdarzają zbyt często, jedynym problemem są imprezy i pijani goście, ale i to rzadko.
  • Odpowiedz
@zaba34: Pracuję już w tej branży od ponad 10 lat i niestety jest coraz gorzej. Ludzie chcą płacić jak najmniej a wymagają coraz więcej i traktują pracowników jak służących. Wyzwiska, chamstwo, agresja, bezczelne kłamstwa w żywe oczy, próba wyłudzenia produktu za darmo, podejrzenia czy wręcz oskarżenia o rasizm (zwłaszcza gdy osobnik nie dostaje tego czego chciał) to już praktycznie normalka.
@khamillez: U mnie akurat śniadań nie ma, tylko pokoje. Typowi
  • Odpowiedz