Wpis z mikrobloga

Ktoś coś, od roku borykam się z problemem kolana. Przerobiłem już 5 fizjo i nadal nic, każdy ma inna diagnozę i metody leczenia które są nieskuteczne…. Wydałem kupę kasy i nadal nic
#wroclaw
  • 8
@p3sman: Odczuwam ogromny ból podczas biegania, schodzenia po schodach, chodzenie po górach. Wystarczy, że przebiegne się po parku 2 km i wracam kulejąc. Paradoksem sytuacji jest że podczas regularnej jazdy na rowerze i grania w piłkę raz w tygodniu nic się nie dzieje….
Usg i rezonans nic nie wykazał…
Ból również odczuwam po długiej jeździe autem gdy(prawe kolano) trzeba naciskać często pedał gazu xD
@Kanye__West:

Generalnie Filip skupił się tylko na rozbijaniu mięśni, po 3 wizytach nje było żadnego efektu i trochę lipa ze płaciłem ponad 100 zl i mnie po 30 min odprawiał :/


ok, a podał Ci jakieś ćwiczenia do robienia w domu? Zazwyczaj terapia manualna na sesji to tylko wstęp do regularnej pracy w domu. Sam po sobie wiem, że rehabilitacja kolana wymaga sporej cierpliwości i samodyscypliny.
@Kanye__West: dr Ruta. Polecam naprawił moje kolano na jednej wizycie. Powiedział co robić i od lat nie mam problemów.
Kiedyś miał gabinet przy stadione śląska wrocław na grabiszynie