Wpis z mikrobloga

Mirasy #!$%@? co mam zrobić w inwazją mrówek na chacie?
Zawsze był z nimi problem, ale w tym roku to jest #!$%@? koniec świata - mają #!$%@? ścieżkę od drzwi wejściowych do kuchni a dalej to już w zależności co znajdą.
Słuchajcie - nie chcę wchodzić w dyskusje typu rozłóż płytki na mrówki (dzisiaj rano po nich chodziły) czy popsikaj ich trasy środkiem na mrówki czy pochowaj to do czego ciągną bo ja to jak gdyby wiem od paru ładnych lat.
Te #!$%@? #!$%@? są jakieś zmutowane i działa na nie tylko proszek na mrówki który rozsypuję na zewnątrz i niszczę im gniazda. Na ale nie mogę wysypać proszku w chacie no bo bez przesady.
Ktoś ma jakiś pomysł?
#mrowki #owady #dom #azylboners #chemia
  • 11
@Poczuj_Rurznice:
Dopóki królowa żyje to je będziesz mieć, musisz znaleźć gniazdo, i najlepiej zalać jakąś ostrą chemią. Chyba że gniazdo nie znajduje się głęboko ale w jakimś bardziej odkrytym miejscu.

Jak nie możesz znaleźć gniazda to rozstaw kilka nakrętek z kroplami miodu naturalnego wkoło miejsca gdzie wydaje ci się że wychodzą. Sprawdź tak po 15-30 min i będziesz miał piękny sznurek prosto do gniazda ;)
mają #!$%@? ścieżkę od drzwi wejściowych do kuchni a dalej to już w zależności co znajdą.


@Poczuj_Rurznice: uszczelnić drzwi wejściowe? swoją drogą nie piź*** zimą?
Pozbędziesz się jednego gniazda a za rok i tak będą przychodzić z gniazda obok albo z nowego.