Wpis z mikrobloga

#przegryw

Incel komando chce zabić Pati @herzyk_wieczorkiewicz ciekawe czy tak samo pomawia jak poprzednie swoje ofiary. I kto jest w końcu ofiarą, a kto sprawcą? Bo pani Patrycja kilka osób już pomówiła. A nikt winny się nie okazał, promocja książki trwa. Tylko przy incelach nie można krzyczeć #metoo


#blackpill

Jak by chciał zabić to by nie pisał, to był zwykły wybuch emocjonalny. O ile w ogóle był. Znowu baba stawia się w roli ofiary, a sama go sprowokowała i wykorzystała. Niech to będzie nauczka dla reszty, żeby feministkom i feministom nie ufać. Nie chciały waszego dobra, chciały obśmiać, wszystko opisać i zarobić pieniądze, oraz wzmocnić swoją agendę. Waszym kosztem. Przedstawiły was jak zwierzęta w ZOO.

Przegryw uczy się podstaw polityki, lepiej późno niż wcale.
wypok312 - #przegryw

 Incel komando chce zabić Pati @herzyk_wieczorkiewicz ciekawe ...

źródło: comment_1658430831Ip3qMyeG3tCiF58wI6THnx.jpg

Pobierz
  • 38
@wypok312 aż z ciekawości te książkę kupie, I zobaczymy co napisze. No ale prawda jest to,że generalnie groźby śmierci to rzecz #!$%@?,która trzeba zgłaszać na policję.
@wypok312 wspieram blackpillowa sferę, więc za książkę zapłacę.
Kupiłem też książkę Sue Klebold, czy to znaczy że wspieram school shooterów?

Przecież nie czytam na codzień Simone de beauvoir.
@wypok312: Osoba została wyrzucona z deski, jej zachowanie od miesięcy było ganione przez pozostałych. W jaki sposób osoba została wykorzystana? Typ sam się zgłosił, udzielił obszernego wywiadu, potem dostał swoją historię do autoryzacji (nie miałam żadnego obowiązku mu jej wysyłać, nikt tego nie robi, ale zależało mi, by czuł się z nią ok). Wprowadził drobne zmiany, niektóre wątki rozwinął, ja te zmiany zaakceptowałam (poza zamianą ,,wam" na ,,Wam" w jednym miejscu
@wypok312: Nie będzie żadnego obśmiania ani obsmarowywania. Tak, osoba od początku widziała, że rozmawia z nami do publikacji — tyle że początkowo miał to być artykuł w Gazecie Wyborczej, potem dostałyśmy propozycję napisania książki. Tak czy inaczej chłopak wiedział, że to idzie w eter i wyraził na to zgodę. Od początku było wiadomo, że jesteśmy w incelosferze, by zebrać materiał do publikacji. Wsparcia okazałyśmy mnóstwo wielu chłopakom, których w niej spotkałyśmy