Wpis z mikrobloga

Stoję przed wyborem TV do mieszkania, odległość ekranu od siedzenia około 4m, głównie #filmy #pilkanozna i #ps5
Dwa tygodnie temu wybieraliśmy między Samsungiem 65" Q80A (3999zł), a Sonym 65" X90J (4799zł). Na korzyść Sonego przemawiał lepszy HDR i czysty Android, lecz teraz pojawiły się jeszcze inne możliwości, mianowicie:
Cena 65" Q80A spadła do 3499zł w RTV Euro AGD
W Media Markcie jest promocja na 75" Q77A i w tym momencie wychodzi 200zł drożej niż Sony nad którym się zastanawialiśmy na początku, więc bez tragedii a przy tej odległośći te 10" może robić różnicę.
No i na koniec gość w sklepie zaczął mocno namawiać na LG OLED 65" A1 (3999zł), a z takich pierwszych minusów widzę brak HDMI 2.1.
Zatem podsumowując:
Samsung 65" Q80A 3499zł
LG OLED 65" A1 3999zł
Sony 65" X90J 4799zł
Samsung 75" Q77A 4999zł

Co z tego wybrać? ()

#telewizory
  • 44
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JemMandarynke: w zeszłym roku miałem ten sam problem
OLED Samsung 65'
Samsung 75'
Sony 65'
Wybrałem Sony 65' do tego dobrałem JBL 9.1
Jestem mega zadowolony nie widzę aż takiej różnicy między oled a LED. Głównie vod i F1 do tego konsola.
Do narożnika mam +/- 3,5m wydaje mi się że nawet ciut przy wielki tv ale to kwestia przyzwyczajenia
I ta niezależność na androidzie.
@JemMandarynke: Hdmi 2.1 to tylko do vrr bo gier ktore wspierają 120fps jest jak na lekarstwo, co do systemu to w moim C1 ani razu nie mialem uruchomione WebOS bo zastępuje mi to chromecast 4
nie widzę aż takiej różnicy między oled a LED.

Do narożnika mam +/- 3,5m wydaje mi się że nawet ciut przy wielki tv


@miizerny: a waćpan kiedy ostatnio był u okulisty? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JemMandarynke: niestety przeskok cenowy z 65" na większe rozmiary jest bardzo duży. Seria q70a Samsunga jest kiepska. Trudno definitywnie coś polecić bo odległość oglądania tu psuje wszystko. Mimo wszystko bralbym coś