Wpis z mikrobloga

Elo mirasy,

Gram w poe już kilka lat, ale w sumie dopiero z tydzień temu wpadłem na pomysł, żeby pierwszy raz zagrać z kolegą w party. Może nawet więcej niż jednym na raz. Obejrzałem sobie kilka poradników na ten temat, ale wiecie jak to bywa z poradnikami w POE, większość tych cudownych porad i tak weryfikuje liga i patch notesy. Pytanie zasadnicze jest takie: grał ktoś z was w party (np. aura botem lub z aura botem) ale tak od początku gry? Da się to w ogóle ogarnąć czy lepiej zagrać oddzielnie dwoma starterami, a potem dopiero jeden niech się respecuje w tego aurabota? I od czego to w ogóle zależy, żeby aurabotem faktycznie przyjemnie się grało o ile jest to w ogóle możliwe?

#pathofexile
  • 5
@Prezydent_Polski: aurabotem w party też musisz zrobić jakiegoś respeca, chyba że chcesz mieć kulę u nogi, którą będziesz musiał ciągnąć do czasu kiedy będzie w stanie być aurabotem, przy większym ogarniętym party, taka kula u nogi może nie być jakoś zauważalna, ale jak będziecie tylko we 2 grać to już tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Prezydent_Polski: ja zaczynałem. Temat jest skomplikowany bo graliśmy MF + bot. Każdy levelowal oddzielnie i potem respec żeby było najefektywniej. Gdy graliśmy w part 4 osobowym MF+curse+aura+mama Guardian to od razu lecieliśmy w wybrany setup. Głównie dlatego żeby było razniej a szło całkiem sprawnie. Nawet w early aurabot jest w stanie dac dużo aur. Jedynie mama Guardian do momentu posiadania itemow był slaby. To było za czasów flaschbacka grudniowego chyba 2
@Prezydent_Polski: generalnie koledzy dobrze mowia, lvlujecie kazdy swoim skillem, potem na mapach respec, ale jesli zamierzasz to stosować to radze z tymi kolegami zagrać chociaz raz do redmap w teamie dla testu, bo jak ktos nie ogarnia co ma robic to mozecie sie wkuriwac ze czekasz na reszte
radze z tymi kolegami zagrać chociaz raz do redmap w teamie dla testu


@Zerp: spoko, to ziomki co cały contencik robiły, tylko zawsze się ścigaliśmy kto pierwszy to, kto pierwszy tamto. A teraz naszło nas żeby zagrać nie ścigając się tylko razem w party. No może to być zupełnie inne doświadczenie.

@Kalow: No właśnie z tym koleżką, co jestem pewien że będzie grał w opór (bo zawsze tak gra) mamy