Wpis z mikrobloga

Jaki samochód do 60k na benzynę lub gaz? Myślę że o hybrydzie nie ma co marzyć w tej kwocie. Zależałoby mi aby był jak najnowszy i jak najmniej palił. Głównie będzie przepalanie w weekendy na niewielkie odległości. Ja żona i bombel.

Myślałem nad tipo z 2017-2018 albo citroen C4 cactus lub C3 z tego samego rocznika.

#motoryzacja #fiat #citroen #kiciochpyta #samochody
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zapsu28: Nie mam pojęcia, ale yariska możesz sobie pojeździć „normalnie”, focusem dla takich wyników jeździsz bardzo spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i w yaris nie ma kompletnie miejsca, jeździłem tym i łojezu, spoko dla kobiety albo jak masz ze 170cm maksymalnie
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: Właśnie o to chodzi. Szukam wozidła na miasto, ale takiego w którym 4 osoby (2+2) się zmieszczą, plus wózek w bagażniku. Yaris obawiam się, ze będzie za mały choćby na sam wózek (mam duży xlander xmove). Dlatego patrzę w kierunku klasy wyżej jak właśnie Focus czy Astra.

Generalnie sytuacja jest słaba. Na byle auto które nie ma 10 lat trzeba położyć 50-60 tys, i to będzie 8 letni wóz
  • Odpowiedz
@zapsu28: Stanowczo za mały, chyba ze masz taki mini wózek który jest dosłownie jak nosidełko. Ewentualnie yaris cross. Albo prius, ta ma spory bagażnik.
Focus pomimo tego, ze nie wydaje się duży ma z tylu dużo miejsca, nawet jak masz bardzo wysunięty fotel to i tak spokojnie osoba mająca jakieś 185-190cm będzie miała komfort i miejsce na nogi. Do bagażnika wózek wejdzie na luzie.
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: U mnie jest sytuacja o tyle skomplikowana ze mam auto na trasę - Audi A6. Szukam czegoś do pracy + przedszkole + zakupy + miasto. A6 nie lubię jeździć w mieście bo dużo pali (w mieście 3x więcej niż Twój Focus
  • Odpowiedz
@zapsu28: Bierz focusa, albo corollę w hatchbacku i hybrydzie, ale za 60k w miarę nowe to Będzie problem. W focusie jak nie szalejesz to masz wręcz podróż za jeden usmiech, a na pełnym tankowaniu robisz około 900km (1100 tylko w trasie), mi się maksymalnie udało jakoś 988 zrobić na jednym tankowaniu
  • Odpowiedz