Wpis z mikrobloga

@kroniki_wykopowego_inwestora: oj kolego.

Nie wiem co oznaczna zielonka na wykop, że niby nowy user?

Ale do rzeczy, twoje myślenie jest troszkę uproszczone. Masz i nie masz racji. A to czy masz czy nie masz racji, nie ma nic z wspólnego z tym jak działa polski rynek.

Co do akapitu z inlacja to nie masz racji, marko tak nie dziala. ludzie nie lokują nadwyżek jak jest inflacja, bo ich nie mają.
@bialowieska12345: To mamy po prostu inny pojęcie. Uważam, że część ludzi mających oszczędności może się zainteresować giełdą bo i tak stracą - a czy to ważne gdzie? Oczywiście taki % w skali kraju jest znikomy, ale jednak kropla drąży skałę. Najwyżej wrócimy tu za parę miesięcy i będziemy mogli się śmiać - z kogo zobaczymy. Najważniejsze, że ktoś order wykopowego inwestora dostanie ( ͜͡ʖ ͡€)
@kroniki_wykopowego_inwestora: Ładowanie się w spółki państwowe z obecnym rządem to istny masochizm, niezależnie od sektora. Nawet w przypadku fajnych perspektyw to socjalistyczne pomysły w stylu premii czy podatku od namiarowych zysków ubijają jakikolwiek potencjał tych spółek. Na Bumechu fajnie zarobiłem, po czasie podkusiło mnie na jsw i żałuję. Na szczęście mały pakiet, ale nigdy już więcej