Wpis z mikrobloga

Jaki macie stosunek do nadgodzin w #pracbaza?

Gdyby była taka możliwość albo potrzeba pracowalibyście codziennie 10-13 godzin plus jeden weekend w miesiącu? Oczywiście wszystko extra płatnie i praca nie z takich co się mozna poopierdzielać, tylko stres i najlepiej zeby wszystko bylo zrobione na wczoraj.

Zapraszam do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracbaza
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eimin: pracowałem w nadgodzinach, ponieważ było ustawione spotkanie 30 minut przed końcem pracy, uważałem to za coś normalnego. Zmieniłem pracę w której pracuje max 8h, coś pięknego. Dodatkowa kasa nie była tego warta.
  • Odpowiedz
@Eimin: Nie. Taka praca nie miałaby większego sensu. 1-2 dni awaryjnie bo coś się zes...ło, za odpowiednim wynagrodzeniem i tylko wtedy gdy zesr..ło się niespodziewanie i max raz w ciągu roku.
Jeżeli liczysz że w pełnym obciążeniu psychicznym i fizycznym jesteś w stanie zrobić w pracy coś sensownego przez więcej czasu niż ledwie kilka godzin, to się mylisz.
Pewnie zrobisz więcej szkód niż pożytku i kolejne dni będziesz poprawiać poprzednie.
  • Odpowiedz
Ciesze się, że macie podobne opinie, bo według mojego niebieskiego taki tryb życia to nic złego skoro wpada dodatkowa kasa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eimin: jeżeli masz #!$%@?ć +4, +5 h nadgodzin bo firma ma braki kadrowe albo jest zarządzana przez kretynów to ja w pierwszej kolejności rzuciłbym wypo
  • Odpowiedz
To zależy...
Dawno temu udało mi się trafić do roboty, która naprawdę dawała mi frajdę w naprawdę rozsądnej firmie.
Nie miałem innych zajęć i zobowiązań. Młody byłem, więc nie czułem oznak wyczerpania.
No i w ramach czasu prywatnego robiłbym i tak mniej więcej to samo - robienie zatem tego tak by i firma miała z tego korzyść i ja było jak najbardziej ok.
Kluczowy jednak był też ten rozsądek firmy - oni
  • Odpowiedz
albo potrzeba pracowalibyście codziennie 10-13 godzin plus jeden weekend w miesiącu? Oczywiście wszystko extra płatnie i praca nie z takich co się mozna poopierdzielać, tylko stres i najlepiej zeby wszystko bylo zrobione na wczoraj.


@Eimin: jeżeli coś się zesrało wyjątkowo to tak, jeżeli praca jest tak rozplanowana to niech #!$%@?ą. Na początku zgadzałem się z powodu kasy ale teraz robię wszystko na hindusa. Du notink end if ju must du
SzubiDubiDu - > albo potrzeba pracowalibyście codziennie 10-13 godzin plus jeden week...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eimin: jak by do tych nadgodzin dorzucili z 1000 premi to bym się zastanowił.

Edit: Oczywiście nie dużej niż 2 tygodnie a później powrót do 8 h dziennie weekendy wolne.
  • Odpowiedz
@Eimin: Pracowałem po 12 godzin dziennie 5 dni w tygodniu i wytrzymałem miesiąc, więc odpada. Dodatkowo nie byłoby możliwości czegokolwiek załatwić poza pracą, gdybym tak tyrał na stałe.
  • Odpowiedz