Wpis z mikrobloga

@Korsir człowiek który tutaj każdego umoralnia, ostatni sprawiedliwy i wszechwiedzący, przyznaje się na filmie, że porusza się autem bez działających hamulcy. No śmiech na sali, kończę chyba z oglądaniem tej patologii bo to pozytywnie na rozwój nie wpływa…
#odyn
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Korsir: sam odyn parę minut wcześniej przyznał się na filmie że o mało dziadka na pasach nie walnął a niby ma dobre hamulce, ciekawe co ty byś w takie sytuacji zrobił XD piszesz że masz sprawne hamulce bo możesz ręcznego używać XD choć zabiorę cię na przegląd jak mówisz że to bzdura ciekawe czy przejdzie bez problemu XD straszne co się na tych filmach wyprawia, no ale bawcie się.
  • Odpowiedz
  • 17
@MajkelSkot człowieku, przestań się ośmieszać i zerknij na film co się stało. Piszesz głupoty, hamulce działają i w każdej chwili moge stanąć w miejscu. Kiedy napisałem, że hamulce są sprawne bo mam jeszcze ręczny? Ktoś to potem przeczyta na tagu i uwierzy w te bzdury.

Faktem jest to, że zacina mi się tłoczek hamulcowy i nie odbija tak lekko jak powinien. Hamulce z takim czymś normalnie działają, tylko jedno koło się
  • Odpowiedz
  • 13
@MajkelSkot wytłumaczyłem już w pierwszym komentarzu, że to nie jest prawda i wyjaśnienie masz u mnie.
To zdanie bez poprzednich ujęć nie ma sensu, jest źle powiedziane. Nie mam wpływu na to co się dostanie na film Odyna, a co nie. Akurat nagrania z tego co się działo wcześniej nie dodał i dlatego część ludzi mogła tak pomyśleć.
Napisałem Ci już w pierwszym komentarzu, że to bzdura i na moim filmie
  • Odpowiedz
@MajkelSkot daj sobie spokój i wróć do pisania głupich tekstów z podtekstem homoseksualnym bo tylko do tego się (wątpliwie) nadajesz xD.

Kończę chyba z oglądaniem tej patologii.


Nikt płakać nie będzie
  • Odpowiedz