Wpis z mikrobloga

Nie mam wpływu na to co się dostanie na film Odyna, a co nie.


@Korsir: ej, ale pomijając tę wojenkę o hamulce w szrocie, to ciekawa wypowiedź w kwestii tego, że to Twój wizerunek, Twoje wypowiedzi i Twoja zgoda na publikację tego wszystkiego w takiej formie na kanale innego autora.

Czyli to tak jest, że się chodzi, nagrywa ludzi, a oni nie mają wpływu na to, jak się ich wypowiedzi wytnie,
@Korsir: ale tutaj chyba nie chodzi o to co napisałeś. Chodzi ogólnie o zwykłych ludzi bo jak się tak zastanowić to nagrywacie masę randomowych przechodniów, a skąd wiesz czy kogoś wizerunek chce być upubliczniony na yt jeszcze pod takim kontenerem jaki robicie?
a mi na tym nie zależy


@Korsir: rozumiem, że możesz to olewać, jednak wchodząc w dyskusje tutaj i będąc aktywnym pod komentarzami wg mnie dajesz świadectwo czemuś przeciwnemu.

nagrywacie masę randomowych przechodniów


@MajkelSkot: akurat przypadkowe osoby to mogą sobie nagrywać i fotografować, a takie nagrywane w miejscach publicznych stanowiące tło czy przypadkowych przechodniów, to nawet publikować, trochę już słabe te przyjebki.
@MajkelSkot: Chyba nie do końca, bo edytowałeś komentarz. Po drugie: " człowiek który tutaj każdego umoralnia, ostatni sprawiedliwy i wszechwiedzący, przyznaje się na filmie, że porusza się autem bez działających hamulcy"- pisze się HAMULCÓW- geniuszu. Chcesz zwracać uwagę innym, to najpierw sam bądź doskonały.
@Karierat4: Jeśli po raz kolejny został rozpoczęty temat poprawności językowej, to radzę lepiej konstruować zdania: _powiedz swojemu grubemu koledze (tutaj powinien być przecinek)skoro już się czepiamy słówek, że mówi się obaj jak (tutaj zamiast "jak" należało użyć słowa "kiedy" lub "jeśli") jest 2 facetów, a nie obydwoje.- Po raz kolejny powtórzę, żeby kogoś poprawiać i czegokolwiek wymagać, samemu trzeba przedstawiać pewne wartości.