Wpis z mikrobloga

Największy ból dupy na temat sociali Barcy mają Polacy xD Ją to nie wiem w naszym kraju co drugi teraz jest ekspertem od prezentacji zawodników xD Real Madryt od zawsze daje tylko "Comunicado Official" i nikt bólu dupy nie ma. Może po prostu Hiszpanie mają to w dupie

#fcbarcelona
  • 13
@tomekwykopuje: Polacy zawsze robią wiochę za granicą. Jak był ten Jason Derulo to się kłócili, że przyjechał do TVP, a nie powinie wcale przyjeżdżać. Jakby to było ważne dla piosenkarza i jego fanów.
@kosteq64 Gąska to debil xD No ale nie zauważyłeś, że Hiszpanie mają to w dupie? Barcelona tymi słabymi materiałami robi reakcje pod swoimi postami jak nie wiem powrót Cristiano Ronaldo czy transfer Messiego do PSG, gdzie wyglądało to bardziej profesjonalnie

Oni mają taki luźny styl życia, może im kompletnie na tym nie zależy a to nic nie zmieni
@tomekwykopuje

No ale nie zauważyłeś, że Hiszpanie mają to w dupie?


No niby mają, ale na takim reddicie Barcy widziałem ostatnio jakiś wątek (o Lewandowskim ofc) gdzie każdy w komentarzach zgadzał się z tym, że sociale Barcy są słabe

no są słabe, może rzeczywiście Polacy wymagają więcej, nie wiem
No ale nie zauważyłeś, że Hiszpanie mają to w dupie?


@tomekwykopuje: Jak jesteś marką globalną to robisz przekaz dostosowany do takiego rynku a nie tylko do wewnętrznego. Hiszpański luz ma się nijak do tego, im lepszy marketing tym więcej followersów a liczba followersów przekłada się na zyski. ¯\_(ツ)_/¯
@tomekwykopuje: No i co to ma do rzeczy? A jakie niby liczby ma mieć tak rozpoznawalny klub?
Transfer Lewego, chłop robi przejęzyczenie i zamiast join mówi enjoy a przynajmniej tak brzmi, dlaczego to w ogóle puścili? Nie wiedzą, że można zrobić dubla? Gdzie jest marketing związany z transferem Raphinhy? Jak przejrzeć ich tt to nie ma żadnego wyczucia RTM.
@Kristof7 Ale wiesz, że każdy za granicą ma to totalnie w dupie czy powiedział join czy enjoy?Nie widziałem nawet jednego takiego komentarza

No jak znaczy, że robi liczby to ludzie wchodzą w interakcje z tym i to przyciąga sponsorów
Ale wiesz, że każdy za granicą ma to totalnie w dupie czy powiedział join czy enjoy?Nie widziałem nawet jednego takiego komentarza


@tomekwykopuje: To tylko przykład, pierwszy z brzegu. Dziś na czasie jest filmowanie z offu, robisz ujęcia jak Lewy wychodzi z samolotu, pakuje się do auta w czasie drogi do hotelu gada z pracownikami Barcy, wchodzi do hotelu, wita się z drużyną. I tyle.
Kolejny filmik ze stadionu treningowego, gość robi