Wpis z mikrobloga

  • 110
@Metylo przecież to jest Polska, tu nikt nie myśli nad tym czy coś ma sens tylko po prostu wykonuje polecenia. Kazali kosić? Kosisz. Kazali dawać mandaty za przejście poza pasami na pustej drodze o 2 w nocy? Dajesz mandat. Kazali zrobić kostkę na 50 cm ścieżki rowerowej, która cała jest zrobiona z asfaltu? Kładziesz kostkę. Kazaliby trawę zalać betonem? Zalewasz betonem trawę betonem. Proste życie prostych ludzi
  • Odpowiedz
Ja w tym roku swój ogród kosiłem tylko dwa razy, gdzie normalnie koszę co 2 tygodnie. Trawa bujna, ale przynajmniej zielona. Wodę też oszczędzam ze względu na suszę, więc tez nie podlewam mocno.
  • Odpowiedz
@Metylo ty się lepiej ciesz że betoniarka nie przyjechała i nie zalała wszystkiego w #!$%@?. U mnie ktoś pomyślał i wykaszany jest pas około metra od chodnika a dalej zostawiają długą trawę ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Metylo: Ja #!$%@? niektóre elementy władzy w Poznaniu są kompletnie do wymiany. Tak jak ostatni pomysł żeby wyciąć drzewa na polance bo trzeba zrobić drogę rowerową. Nieważne, że 200 metrów w bok jest piękna droga rowerowa.
  • Odpowiedz
przecież to nie spółdzielnia kosi tylko firma, która ma podpisany kontrakt z którego musi się wywiązać.


@chilon: nie ma znaczenia kto kosi. ktos po prostu nie mysli i za to powinien dostac srogi #!$%@?.
  • Odpowiedz