Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

dzialam tylko na faktach i matematyce(logice)


Fakty sa takie ze ideologia trans (wchodza w sklad ideologii LGBT) jest szkodliwa

@NewBlueSky: Jak się prawak/konserwa powołuje na matematykę, czy logikę, to już wiesz, że będzie jak z tym "prawem naturalnym", które mówi zawsze to, co akurat prawak chce udowodnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@juzwos: to jest idealny przykład robienia niedźwiedziej przysługi środowiskom LGBT. Zawsze znajdzie się jakiś kretyn albo kretynka, która potrzebuje jakiejś chorej atencji i odstawia taki cyrk. Do tego jeszcze uważa pewnie, że kogoś reprezentuje, a reprezentuje tylko swoją głupotę.

Oczywiście wykopki już piszą, że lewaki to lewaki tamto generalizując część społeczeństwa której i tak nie rozumieją. Odwróćcie sobie narrację i popatrzcie co się dzieje gdy jakiś prawa odwali coś durnego -
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aegispolis: widzisz ja tu mowie i was ucze aby nie kategoryzowac i ze jestem spoza waszych ukladow. A i tak czynisz zalozenie o mojej przynależności do jakiejs gruby i starasz sie tego uzyc w swoich manipulacjach

Pathetic

Ja nie musze nic udowadniac, bo kazdy na poziomie moze wyciagnac podstawowe fakty (te z rzeczywistości) sam, a pozniej bardzo latwo przeprowadzić peoces wnioskowania odkrywajac poprawne fakty jak szkoliwosc lgbt.

Nie musisz sie mi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aegispolis: swoja droga widze ze mialem cie kiedys na czarno za trolling i polityczne dzialania manipulacyjne. Widze ze moglem popelnic błąd zsalniajac cie z niej przy robieniu miejsca na tej liscie.
widzisz ja tu mowie i was ucze


@NewBlueSky: I tutaj na starcie popełniasz błąd. Jesteś pewien, że jesteś w pozycji, aby innych pouczać o czymkolwiek?

A i tak czynisz zalozenie o mojej przynależności do jakiejs gruby i starasz sie tego uzyc w swoich manipulacjach


U wot? Wyrażasz konserwatywne/prawicowe poglądy, to o tym mówię. Jak nie chcesz być ze swoimi poglądami kojarzony, to je zmień xD

Ja nie musze nic udowadniac, bo
Przecież napisała "byłam"


@tger: W momencie jak to pisała była kobietą. Tak działa lewacka płeć. Możesz w każdym momencie czuć się kim i czym chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aegispolis: oczywiscie ze jestem pewny, od dziecka współczułem ludziom ktorsy nie ogarniali i staralem sie im pomoc. Jako osoba ktora sobie z tym lepiej radzi czuje pewna odpowiedzialnosc aby wyjasnic nieogarom jak dziala swiat.

Dla ciebie to kontrowersyjne poglady bo chcialbys je zmanipukowac. Dla mnie ro podstawowe wnioski wynikajace z prostych zasad:
- neutralnosc
- szerzenie wolnosci
- odrzucenie manipulacji
- obiektywizm
- logika

W pierwszej rozprace (4 klasa podstawowki) polowe