Wpis z mikrobloga

Siema. Szukam jakiegoś tv 60-65 cali do grania na konsoli i oglądania filmów na netflixie/hbo/disney+/yt i słuchania czegoś na spotify. Budżet tak 3.5k-4.5k. Boję się trochę oleda. Jak spotify będzie załączone pół dnia to później będą odbitki.

Na jakie funkcje najbardziej zwracać uwagę, a które są całkowicie bez sensu?
Jaki system będzie najlepszy?

#tv #telewizory #ps4 #ps5 #xbox #kiciochpyta #netflix
  • 9
@lort_fzhut: Bierz Oleda, w tym budżecie ogarniesz jeszcze model C1 jak znajdziesz jakąś promkę. Co do ekranu - Włączasz spotify, bierzesz pilot, trzymasz mikrofon, mówisz wyłącz ekran, cieszysz się muzyką z wyłączonym ekranem - Włączony ekran tylko by prąd zżerał, więc nie ma sensu trzymać odpalonego ekranu. Jak nie chcesz rozmawiać to w ustawieniach można wygasić ekran po X minutach.
@lort_fzhut: cx to model z 2020 roku, więc tu z allegro dostajesz w najlepszym razie leżak magazynowy wygrzebany cholera wie skąd, w najgorszym powystawowy, co dla oledow dobre nie jest. Nie dotykałbym długim kijem.
@lort_fzhut i jak co zdexydowales? Ja mam podobny budżet i raczej myślę o qledzie Samsung q80.
Mam jakieś wrażenie że oledy w tej cenie porównując do średniej ceny nie będą najlepszym wyborem :p