Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę gdzieś to napisać. Zdradziłem swoją dziewczynę z koleżanką z pracy. Jesteśmy razem 7 lat, za rok bierzemy ślub. Kocham ją, ale strasznie mnie korciło spróbować z inną. Koleżanka jest młodsza od mojej partnerki o 5 lat no, ma większą pupę i też zagrała na moim słabym punkcie, czyli penisie. Patrząc na wybrzuszenie powiedziała, że "jest tam coś naprawdę fajnego i jej się podoba". Szybko miałem wzwód i dalej jakoś to poszło. Od dziewczyny dawno nie słyszałem takich słów, więc w sumie sama trochę nie zadbała o moje potrzeby. Zdaję sobie sprawę, że to normalne kiedy mężczyzna zdradza, bo nie jesteśmy naturalnie stworzeni do monogamii tylko powinnyśmy zapładniać młode kobiety, ale mimo wszystko czuję się z tym źle. Dziewczyna o sytuacji nie wie, nie znają się z tą koleżanką. Jestem mocno zdenerwowany psychicznie sytuacją i czasem nawet myślałem, aby iść odreagować do prostytutki, ale nie chcę się wkręcać w spiralę zdrad. Panowie, proszę o jakieś podpowiedzi co robić.

#zdrada #natura #feels #pytaniedoniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #seks #penis #psychologia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d6de624486a672341170ed
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: a powiedziales jej, ze masz takie i takir potrzeby i ona ci ich nie zaspokoja? (w sensie nie komplementuje itp) bo jeśli nie to marne usprawiedliwienie ( ͡° ʖ̯ ͡°) wymysl cos nowego xd
  • Odpowiedz
  • 731
Jestem mocno zdenerwowany psychicznie sytuacją i czasem nawet myślałem, aby iść odreagować do prostytutki


Tutaj śmiechlem xD
  • Odpowiedz
Od dziewczyny dawno nie słyszałem takich słów, więc w sumie sama trochę nie zadbała o moje potrzeby

Zdaję sobie sprawę, że to normalne kiedy mężczyzna zdradza

Jestem mocno zdenerwowany psychicznie sytuacją i czasem nawet myślałem, aby iść odreagować do prostytutki, ale nie chcę się wkręcać w spiralę zdrad.

Panowie, proszę o jakieś podpowiedzi co robić.


@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś #!$%@?ą, która nie umie się przyznać do błędu i sobie racjonalizuje. Najgorsze w
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania mleko się rozlało, jeśli koleżanka nadal jest dostępna to warto będzie rozładować jeszvze raz z nią napięcie, żebyś swojego zdenerwowania nie przenosił siła rzeczy na swoją partnerkę. Myślę, że ona nie jeden raz zdradzała Cie w myślach i przy tym twoja zdrada fizyczna nie ma znaczenia. Trzymaj się miras
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a powiedziales jej, ze masz takie i takir potrzeby i ona ci ich nie zaspokoja? (w sensie nie komplementuje itp) bo jeśli nie to marne usprawiedliwienie ( ͡° ʖ̯ ͡°) wymysl cos nowego xd


@37-164: hurr durr obrzydliwa incelko, jak śmiesz sugerować że kobieta może nie zaspokajać swojego faceta? Jak można tak powiedzieć o p0lce? Ona jest idealna, to jego wina że nie
  • Odpowiedz