Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim
Przymierzam się do zakupu używanego skutera i szukam jakiegoś speca, który pomógłby mi ocenić czy znaleziona przeze mnie maszyna nadaje sie do kupna. Znajdzie sie ktoś taki w Krakowie i dodatkowo miałby czas jutro wieczorem? A może macie kumpla, który nie mirkuje ale ogarnąłby temat? Wiadomo że nie za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) #krakow #motoryzacja #motocykle #motocykle125
  • 4
@25252525: Uzbrój się w cierpliwość, oraz leki na uspokojenie. Nie wiem, jaki masz budżet, ale ja przed inflacją jeszcze szukałem 125cm3 i były brane również skutery pod uwagę. Łącznie obejrzałem 6 sztuk motorków i skuterów i nędza, jak #!$%@?. Walenie w #!$%@? przez telefon, na żywo woda w ustach, zero info. Stan techniczny gorszy, niż zły, często na miejscu okazywało się, że nawet przeglądu nie ma ( ͡° ͜ʖ
@25252525: A hitem było Piaggio X8 z Rybnika, gdzie przez telefon było wszystko cacy, super i w ogóle, a na miejscu się okazało, że skuter nie odpala, cała czacha przednia lepiona z modelu poliftowego, bo był z Francji i przyjechał w wersji Ikea do Polski, a typ nabrał wody w usta i powiedział, że on nim tylko do Żabki po fajki jeździł i nic nie wymieniał. Cena 3500zł ( ͡°