Wpis z mikrobloga

@DarkenSound: mordo, jak się Tobie podoba ta wypacykowana #!$%@? ze zdjęcia opa to Twoja sprawa ¯\_(ツ)_/¯ w rurkach pewnie też na co dzień chodzisz z kolegami, ale mam to w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zarost dodaje męskości, za wyjątkiem takiego wylizania jak u tego typa ze zdjęcia. z tym że prawdziwy facet nie musi sobie w żaden sposób dodawać męskości. tyle w temacie.
@Soothsayer: nie nie rozumiesz a memy wklejasz z dupy, napisalem ze ta broda jest pedalska bo jest pedalska (moderacja potem mi skasowała mój komentarz XD ), gosc jest przystojny to swoją drogą ale z tak wyregulowaną broda i włosami wyglada jak ciota, ponizej przykład podobnej brody ktora nie wygląda pedalsko (jak widac istotny szczegół na zdjęciu na samej górze to przesadne regulowanie brody przez co wygląda sie karykaturalnie )
Pobierz AAAAAPsik - @Soothsayer: nie nie rozumiesz a memy wklejasz z dupy, napisalem ze ta br...
źródło: comment_1658258789xChD3lhOh2brUKJD3HMIGA.jpg
@Vedar: jakby mi chociaż broda rosła jakaś. Mam jakieś boki jak u linkolna i trochę na brodzie i pod nosem. Nawet ten zarost nie jest jakiś gęsty. Pomogłoby jakbym przez jakiś dłuższy czas się nie golił? 1-2 tygodnie?
nie rozumiesz a memy wklejasz z dupy, napisalem ze ta broda jest pedalska bo jest pedalska


@AAAAAPsik: to jest jakas oficjalna definicja "pedalskosci"? Kto decyduje o tym czy cos jest pedalskie? Wykopek jak ty?
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.