Wpis z mikrobloga

Ale mam bekę z tego pajaca @Legit_Info_12. Przychlast pojawia się w dosłownie każdym poście, gdzie ktoś wspomni o ferrarim. Mało tego, pojawia się tam gdzie jest prawdopodobieństwo, że ktoś może o farmazonie napisać. W sondzie na najlepsze walki, które mogłyby się odbyć oczywiście połowa jego wyborów to ferrari vs inny zjeb. I teraz nasuwa się pytanie. Ile ten dzięcioł musi mieć lat?
#famemma

Ile lat ma kochanek ferrariego?

  • 5-8 17.6% (24)
  • 8-12 20.6% (28)
  • 12-15 25.0% (34)
  • Ma ponad 18 ale to typowy przegryw. 36.8% (50)

Oddanych głosów: 136

  • 30
@Menosas już nawet nie chce mi się punktować tych Twoich farmazonów typu piszesz, że w sondzie na najlpsze walki wymieniłem połowę walk związanych z Ferrarim, co z tego dzieciaku, że wymieniłem tam tylko 2 walki z nim związane i były to walki z Bomba i Alanem, walki które każdy chciałby zobaczyć XDDD(tak wiem, że ty byś wolał pewnie zobaczyć jakieś Haribo vs Mikser) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Legit_Info_12: Haribo 10x lepsza technika od ferrariego, który nie potrafi prostego wyprowadzić po prawie trzech latach, no #!$%@? xd. #!$%@? antytalent. Niech ten żelek potrenuje miesiąc więcej i wali tego farmazona na easy.
@Menosas ahaaaaa no tak, bo ty freak fighty oglądasz dla dobrej techniki i dla sportowych walk, już rozumiem czemu płaczesz ze złości że ktoś woli cepiarza bez treningu Ferrariego oglądać niz jakiegoś Pająka z szacunkiem do przeciwnika, już wiem skąd ta złość u Ciebie synek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Menosas: gościu to jest freak fight a nie walki sportowe, tu nie wymaga się od ludzi treningu ani umiejętności, tylko show. Wykopki to w ogóle ewenement, najpierw narzekanie na walkę Denis - Szpilka, że nie będzie dymów (#!$%@? że walka na wysokim poziomie sportowym i jest to po prostu ciekawe zestawienie, które na gali sportowej raczej by się nie odbyło), a potem hejt na ferrariego za to że nie trenuje xD
@Sokol_16: łbie spytaj ferrariego czy uważa, że ogarnia podstawy ;) przecież sam uczył ich cpunke. Powie, że tak. To nie jest tak, że on w ogóle nie trenuje. Jakis tam staż łączny już ma. A i tak nie potrafi wyprowadzić prawego prostego. Przecież jego ostatnia walka z polakiem to było jedno wielkie gówno a nie show. Gdyby potrafił wykorzystać siłę i wyprowadzić poprawnie cios to walkę by wygrał na luzie. Ale
@Sokol_16 próbujesz ciągle Ferrariemu #!$%@?ć, a jesteś tak głupi, że nie wiesz, że robisz mu lachę XD piszesz, że jest antytalentem, że nie trenuje, technika zerowa itd, to zobacz jakich leszczy robisz z takich typów co od 4 lat udają sportowców, 2 treningi dziennie, dieta, sportowy tryb życia, Bóg, honor, ojczyzna typu Wiewior, Malczyński czy Polak którzy się albo męczyli z gościem co zrobił 6 treningów w 3 lata i wychodzi do
@Menosas rozumiesz walki freakowe, a wytykasz komuś brak techniki mimo, że ktoś nie trenuje XDDDDD to tak jakbyś w balecie zamiast tańca oceniał umiejętności sportowe, ktoś by Ci zwrócił uwagę, że w balecie nie o to chodzi, a ty "ja wiem ze nie o to chodzi tylko ja oceniam sobie po prostu umiejętności sportowe" Xddd
@Menosas XDDD szczególnie Polak go #!$%@?ł jak psa, po 1 walce po której ledwo oddychał i która mogła pójść w 2 strony, w 2 dostał ko na mordę, w 3 leżał na deskach w 1 rundzie i powinien być liczony, a nawet bez tego liczenia które powinno być 1 sędzia dał wygrana Ferrariemu i nawet Mistrz Gry mówił, że Ferrari został zwalowany XDDD, każdy z nich go #!$%@?ł jak psa, masz rację,
@Legit_Info_12: ale ty jesteś tępy :) współczuję otoczeniu, które musi z tobą przebywać. Twój chłopak wiele razy mówił, że trenował ale nie do każdej walki. Na tarczach widać, że chodził i już go nie broń bo się pograzasz. Po prostu jest zbyt głupi, żeby w walce przypomnieć sobie jak poprawnie wyprowadzić cios i załącza wiatraki, widoczne z kilometra. IQ fighterskie na poziomie ameby.