Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich,

Nie jestem pewien, jak to się uda, ponieważ nie jestem osobą typu 'social media'. To znaczy, czytam rzeczy tu i tam od czasu do czasu. Termin określający to "lurkowanie", jeśli dobrze pamiętam.

Więc co się stało, że założyłem konto? Mam specyficzny sposób radzenia sobie z rzeczami, zwłaszcza gdy próbuję zmienić coś diametralnie. Jedynym sposobem, który działa jest skierowanie mojej uwagi na coś, co przekieruje mój umysł. Dość dawno temu potrzebowałem skupić się na czymś innym i zacząłem zbierać monety, dużo monet. To bardzo pomogło.

Kilka dni temu pozbywałem się kilku rzeczy i pakowałem się. Pudełko z monetami zostawiłem na koniec. Trochę czasu zajęło mi wymyślenie, co z nimi zrobić. Pewnego wieczoru po prostu rozpakowałam pudełko i zaczęłem je losowo rozdzielać tworząc 22 paczki. Zabawna sprawa, bo 22 to moja szczęśliwa liczba :D

Pomysł jaki wpadł mi do głowy to wystawienie tych paczek na aukcjach od 1pln i sprzedanie ich za tyle ile ktoś wylicytuje, bez względu na cenę. Jednak odłożylem dwie paczki, gdyż postanowiłem zrobic #rozdajo #zadarmo tez tutaj na wykopie.

Dla was przygotowalem dwa zestawy zawierające losowe monety z różnych krajów oraz lat, Zestaw16 i Zestaw18 oba zawieraja po 40 monet. Paczki widoczne na zrzucie ekranu w czerwonej ramce z kilkoma przykładowymi zawartosciami różnych innych paczek w tle. Z tego co znalazłem takie rozdanie działa w ten sposób, że trzeba zaplusowac ten wpis a następnie użyję http://mirkorandom.x25.pl do wyłonienia zwycięzców.

Zwycięzcy, czyli dwie osoby, zostaną wyłonione w w następnym tygodniu w poniedziałek o 11:00, a dostawa nastąpi za pośrednictwem Paczkomatów Inpost (koszt dostawy jest po mojej stronie).

Jeśli chcesz wylicytować i kupić inne zestawy, zaparaszam na aukcje: https://allegro.pl/uzytkownik/Client106681272

Miłego dnia!
DifferentPaper5446 - Witam wszystkich,

Nie jestem pewien, jak to się uda, ponieważ...

źródło: comment_1658208692B4pCi4bJAM8mqYa3pYplwV.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DifferentPaper5446: niezły poradnik na biznesik, jak sprzedać śmieciowe nic nie warte monety w 22 paczkach dając przykładowe zdjęcie monet których tam pewnie nie ma, bo kto to zweryfikuje jak rozdzielane są losowo + robimy sobie e reklamę swojej aukcji na wykopie, całkiem jesteś dobry w te "social media", a że losowanie za tydzień to pewnie już cię tu nie będzie.
bojesieminusow - @DifferentPaper5446: niezły poradnik na biznesik, jak sprzedać śmiec...

źródło: comment_1658209299mDOSFWl2cuxZBt3azqyN78.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DifferentPaper5446: najlepsze jest w tym wszystkim ze jeszcze bezczelnie dałeś 5 zł z Nike niby przykryte ale jednak widoczne które jest trochę warte, ktoś kto zobaczy to mu się od razu oczka zaświecą na okazje życia, nie no ludzie co tu się dzieje XDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@bojesieminusow: Sa dostepne w internecie mystery-boxy, ktore ludzie kupuja. Skrzynki w grach tez maja losowe nagrody. Tak samo tutaj, monety pakowane sa losowo, i to co jest na zdjeciach znajduje sie w paczkach.

@Nekyromanta: Faktycznie 16 jest na aukcji, jak pakowalem to podpisalem dwie paczki tym samym numerkiem. Takze ta na potrzeby rozdania ma faktycznie numer 22.

@zieloniutkazielonka: Nie chcesz, nie bierz udzialu. Nikt nikogo nie
  • Odpowiedz
@bojesieminusow: a moze specjalnie piszesz takie rzeczy aby zniechecic innych, pozbywajac sie konkurencji a sam licytujesz wszystkie aukcje?

Historyjki mozna wymyslac w internecie najrozniejsze, nigdy nie bedziesz wiedzial co jest prawda a co nie.

Wpis dodalem, kto chce wezmie udzial w losowaniu, kto nie bedzie chcial to nie. A podobnych zdan do Twojego pewnie bedzie wiecej, normalne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@bojesieminusow: @WolfSky: @PanJaszczur: @hellgihad: trzeba docenić fakt, że nie @DifferentPaper5446 napisał zgrabną historię a nie poleciał standardem pt. "Znalazłem na strychu monety po dziadku kolekcjonerze, nie sprawdzałem ich wartości, bo nie mam do tego głowy. Za ile wylicytujesz za tyle kupujesz."
Zawsze jakaś nowość w scamerskim światku ( )
  • Odpowiedz
@DifferentPaper5446 no zaraz zalicytuje tylko obiad muszę ugotować w garczkach za 10k przykryty magiczna pościelą. Nie podoba mi się robienie wałów z ludzi a ty to robisz i jeszcze próbujesz odwracać kota ogonem. Tu nie chodzi o to kto nie będzie chciał, nie musi plusowac/kupować, ja też na pokaz miksera za 10k nie pójdę i nie kupię ale znajdą się tacy co to zrobia.
  • Odpowiedz
@DifferentPaper5446: Za bardzo się starasz żeby to było choć trochę wiarygodne, ale powodzenia :P


@hellgihad:

Pierwsza zasada jak wyczuć gdy ktoś kłamie bądź manipuluje? Aż na siłę próbuje być wiarygodny i tworzyć historyjki :D
  • Odpowiedz