Wpis z mikrobloga

@ZygmnuntIgthorn: bo wiele osób jak kogoś skrytykuje i obrazu to czują się lepsi i poprawia im to samopoczucie...

A co do Glapy- w sumie spoko, że gość mający kasę ubiera się na takim luzie i chodzi sobie po mieście normalnie a nie siedzi zamknięty za murem w jakiejś rezydencji albo luksusowym spa.
Dla mnie to taka strona normalności w tym gościu, który jako osoba, jako człowiek a nie prezes nbp-
  • Odpowiedz
@ZygmnuntIgthorn: Zgadza się, stał się memem z powodu swojego wyglądu "typowego Janusza", o jego działalności publicznej nie można chyba powiedzieć nic złego.

Memiczny - rozumiem przez to ilość memów, które powstają z daną osobą, Pan Derehajło pojawił się wcześniej od Glapy, nadal jest zresztą popularny, więc myślę, że mimo wszystkich "zasług" Jaszczempia jest on bardziej popularny :)
  • Odpowiedz
  • 1
@DaveZ Pochodzę z Białegostoku zauważyłem ze nasze województwo jest serio wyjątkowe w skali Państwa ksiądz zboczeniec,kononowicz ,Pan Areczek, rafonix wszystkie to postacie pochodzą z jednej krainy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@w_glab_przeszlosci: za galopująca inflację odpowiedzialność ponosi rząd, a nie Glapiński. Jego największym zaniedbaniem jest de facto zachęcanie do brania kredytów poprzez zapowiadanie, iż nie grozi nam inflacja i podwyższanie stóp.
  • Odpowiedz